FAME MMA

Różal o pojedynku Normana Parke z Don Kasjo: „Nie skreślałbym Kasjusza. Jeżeli podejdzie do tego poważnie, to nie zdziwiłbym się, jakby…”

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim.

Pojedynek wzbudza duże emocje i przyciąga uwagę nawet tych, którzy dotychczas nie interesowali się freak fightami. Wszystko przez to, że spora część widzów kibicuje Normanowi Parke. Liczą oni na to, że jako profesjonalny zawodnik sportów walki uciszy gwiazdę FAME MMA, która zyskuje rozgłos, obrażając innych fighterów.

W ostatnim czasie byliśmy świadkami konfliktu na linii Mateusz Gamrot – Don Kasjo. Życiński wielokrotnie kierował obraźliwe słowa w kierunku zawodnika walczącego w UFC.

Duża część kibiców liczy na to, że pojedynek zwycięży doświadczony Parke. To jednak może nie być takie proste, gdyż Życiński ma spore doświadczenie w boksie amatorskim. Pojawiają się komentarze, że jeśli naprawdę podejdzie do walki tak jak powinien, ma szansę na wypunktowanie Stormina, nad którym ma przewagę właśnie w doświadczeniu i warunkach fizycznych.

Kursy na walkę Życiński vs. Parke i całą galę FAME MMA 10 znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic – TUTAJ.

Sprawdź!  Szymon Kołecki chwali zawodnika FAME MMA Amadeusza Ferrariego: „Prędzej podda go siostra przeciwnika, niż sam przeciwnik”

Z OKAZJI FAME MMA 10 ODBIERZ BONUS CASHBACK DO 550 ZŁOTYCH!

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

W ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi mma.pl Marcin Różalski zabrał głos w sprawie nadchodzącej walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim:

 Kwestia jest taka, jeżeli Kasjusz… Kasjusz zaczynał od bycia sportowcem, a nie YouTuberem, imprezowiczem. To mu gdzieś tam zostało. Jeżeli on podejdzie na poważnie do tej walki, naprawdę się skupi i zacznie przypominać sobie te swoje myczki, jakie robił, będąc pięściarzem amatorskim, to jest duża szansa, że może pokonać Parka. Nawet nie przez nokaut, ale na punkty, po prostu wypunktować go.

– Parke jest niższy, jednak to jest zawodnik MMA, więc tych rąk nie będzie miał tak doskonałych. Jest zawodnikiem twardym, będzie skracał do półdystansu, ale powiem ci, nie skreślałbym Kasjusza. Jeżeli podejdzie do tego poważnie, to nie zdziwiłbym się, jakby wygrał – przyznał Różal.

– Jeżeli Kasjusz wyszedłby nieprzygotowany, tak jak on to mówi, że wychodzi z melanżu powalczyć i wraca, no to myślę, że Parke ma większą szansę na wygraną – dodał.

Sprawdź!  (VIDEO) Zapowiedź walki Norman Parke vs Don Kasjo! "Rozpierd**m Cię i wypier***sz z FAME"

Źródło: mma.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *