K-1

Koszmarne złamanie na gali Krwawy Sport 3! Adam Wiśniewski podzielił los Chrisa Weidmana [WIDEO]

W minioną sobotę odbyła się gala Krwawy Sport 3, na której zawodnicy walczą w formule K-1 na gołe pięści. Jeden z pojedynków niestety zakończył się koszmarną kontuzją.

Adam Wiśniewski wziął udział w turnieju wagi ciężkiej i w półfinale zmierzył się z Vadimem Shablevskyiem. Niestety zawodnik podzielił los byłego mistrza UFC Chrisa Weidmana, który w ostatniej walce z Uriahem Hallem odniósł straszną kontuzję, po której musiał przejść operację.

Tym razem w podobny sposób zakończył się pojedynek Polaka. Wiśniewski wyprowadził dwa lowkicki, kiedy stanął na nodze, którą kopał, było widać, że mocno go zabolała. Gdy zrobił krok do tyłu, jego noga się złamała, a zawodnik wylądował kością na macie.

Zarówno rywal, jak i osoby znajdujące się w pobliżu klatki były w szoku i niemal wszyscy natychmiast odwrócili wzrok, żeby nie patrzeć na koszmarne złamanie nogi.

Po walce zawodnik na Instagramie umieścił nagranie, na którym podziękował za słowa wsparcia. Wspomniał również, że będzie musiał przejść operacje i będzie miał umieszczone w nodze śruby.

– walka była na moją korzyść, do przodu szło wszystko, jednak niestety wyszło najbardziej niespodziewane, złamanie nogi – dodał.

Sprawdź!  (VIDEO) Spięcie na face-to-face! Badr Hari odepchnął z impetem Arkadiusza Wrzoska przed walką na GLORY 78!

Kontuzjowanego zawodnika wspiera m.in. Marcin Różalski, który na Instagramie zamieścił zdjęcie z Wiśniewskim i napisał:

Niestety przez obrzydliwą kontuzję mój Kumpel Adam Wiśniewski nie dokończył walki. Ogromny pech, który często krzyżuje nasze plany i swój scenariusz pisze. Taki Nasz los, takie życie Sobie wybraliśmy. Często euforia, ale nie raz gorycz i ból. Mówią, że sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą. Nie Ziom, je..ć to. Po wygrywanych cieszymy się, wiwatujemy, ale i zawsze razem jesteśmy po nieudanej bitwie. Kto Nas nie podtrzyma na duchu jak nie my Sami, Nasi Bliscy, Przyjaciele, Rodzinka. Zdrówka Adamie, Mocy, Siły. Zawsze po jednej stronie barykady. Do szybkiego zobaczenia.

Sprawdź!  12 kategorii wagowych podczas Mistrzostw Polski K-1!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *