FAME MMA

Intensywne face-to-face Don Kasjo z Normanem Parke. „Zaraz padniesz, jak ci wyje*ie” [WIDEO]

Za nami druga konferencja przed jubileuszową galą FAME MMA 10, na której w main evencie zobaczymy pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke. Dzisiaj byliśmy świadkami face-to-face przed zbliżającą się walką.

Stawką pojedynku, który odbędzie się już w najbliższą sobotę będzie „Pas Króla” stworzony przez Życińskiego, a jako bonus zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota wartą około 100 tysięcy złotych. 

Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej. Początkowo przerwy między rundami miały trwać 1,5 minuty, jednak dzisiaj rywalizujący ze sobą fighterzy ustalili, że wystarczy 60 sekund.

Życiński ma spore doświadczenie, ponieważ w boksie amatorskim walczył ponad 70 razy! Zawodnik KSW, Gracjan Szadziński, który również ma za sobą ponad 100 amatorskich walk skomentował ostatnio, że Życiński ma szansę na wygranie z Normanem Parke. – „Nie każdy może się ze mną zgodzić, ale Kasjo pomimo tego, że zabrał go melanż ma doświadczenie w boksie amatorskim. A boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA, więc jakieś szanse wygrać ma

Dla zawodnika z Irlandii Północnej będzie to już 38 pojedynek w karierze. W przeszłości walczył m.in. w UFC, a w KSW bił się w starciach, których stawką był mistrzowski pas wagi lekkiej. Norman Parke walczył m.in. z Mateuszem Gamrotem, Borysem Mańkowskim, czy Marcinem Wrzoskiem.

Sprawdź!  (VIDEO) Rywal „Krychy UFC” na konferencji FAME MMA 11: „Życzę mu tego, żeby mnie rozpier***ił”

Face-to-face Don Kasjo vs Norman Parke

Don Kasjo podczas face-to-face powiedział, że widzi strach w oczach swojego rywala. „Widzę strach w jego oczach, mruga, strach.”.

Jeden z prowadzących poprosił o odwrócenie się przodem do publiczności, Norman Parke odepchnął Życińskiego na co ten zareagował – „No zaraz padniesz, jak ci wyjebie.”

„Spróbuj, spróbuj” – powiedział Norman Parke.

Galę FAME MMA 10 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj.

OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *