FAME MMA

Intensywne face-to-face Don Kasjo z Normanem Parke. „Zaraz padniesz, jak ci wyje*ie” [WIDEO]

Za nami druga konferencja przed jubileuszową galą FAME MMA 10, na której w main evencie zobaczymy pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke. Dzisiaj byliśmy świadkami face-to-face przed zbliżającą się walką.

Stawką pojedynku, który odbędzie się już w najbliższą sobotę będzie „Pas Króla” stworzony przez Życińskiego, a jako bonus zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota wartą około 100 tysięcy złotych. 

Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej. Początkowo przerwy między rundami miały trwać 1,5 minuty, jednak dzisiaj rywalizujący ze sobą fighterzy ustalili, że wystarczy 60 sekund.

Życiński ma spore doświadczenie, ponieważ w boksie amatorskim walczył ponad 70 razy! Zawodnik KSW, Gracjan Szadziński, który również ma za sobą ponad 100 amatorskich walk skomentował ostatnio, że Życiński ma szansę na wygranie z Normanem Parke. – „Nie każdy może się ze mną zgodzić, ale Kasjo pomimo tego, że zabrał go melanż ma doświadczenie w boksie amatorskim. A boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA, więc jakieś szanse wygrać ma

Sprawdź!  (Video) Potężne KO na otwarcie karty głównej! Joaquin Buckley ścina Antonio Arroyo!

Dla zawodnika z Irlandii Północnej będzie to już 38 pojedynek w karierze. W przeszłości walczył m.in. w UFC, a w KSW bił się w starciach, których stawką był mistrzowski pas wagi lekkiej. Norman Parke walczył m.in. z Mateuszem Gamrotem, Borysem Mańkowskim, czy Marcinem Wrzoskiem.

Face-to-face Don Kasjo vs Norman Parke

Don Kasjo podczas face-to-face powiedział, że widzi strach w oczach swojego rywala. „Widzę strach w jego oczach, mruga, strach.”.

Jeden z prowadzących poprosił o odwrócenie się przodem do publiczności, Norman Parke odepchnął Życińskiego na co ten zareagował – „No zaraz padniesz, jak ci wyjebie.”

„Spróbuj, spróbuj” – powiedział Norman Parke.

Galę FAME MMA 10 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj.

OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.