MMA

„Różal” kierownikiem budowy! Tak wyglądał wielki remont Różalandu [WIDEO]

Marcin „Różal” Różalski pokazał swoim kibicom i wszystkim wspierającym, jak wyglądał remont Różalandu, który zajął kilka dni.

Stowarzyszenie „Pomagaj Pomagać Różaland” mieści się w Borowiczkach-Pieńkach koło Płocka i jest miejscem, gdzie schronienie znajdują uratowane zwierzęta, odebrane podczas interwencji czy odkupione od osób, które całkowicie je zaniedbały.

Po 6 latach miejsce to jednak wymagało remontu i tym razem to Różaland potrzebował pomocy, w którą zaangażowało się wiele firm. W rozmowie z Jarosławem Świątkiem były mistrz KSW nie krył radości, kiedy opowiadał o tym, ile osób postanowiło wziąć udział w odnowieniu Różalandu.

– Jestem przeszczęśliwy. Wielka akcja, wielka robota. To jest właśnie przykład tego hasła: pomagaj pomagać. Oni pomagają nam, żebyśmy mogli pomagać dalej – mówił Różalski.

Na kanale „Jaru” poza wywiadem pojawił się także 30-minutowy materiał, w którym „Różal” jako kierownik budowy pokazuje, jak wygląda remont, jakie zmiany zaszły i w jakich warunkach będą żyć uratowanie konie oraz inne zwierzęta:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.