FAME MMA

ROBERT KARAŚ USTANOWIŁ REKORD ŚWIATA! Polak wygrał ultra triathlon!

W ubiegłą sobotę, na kilka godzin przed galą Fame MMA, wystartował Puchar Świata w Ultra Triathlonie. Ponownie wziął w nim udział niezniszczalny Robert Karaś, który ukończył wyścig na pierwszym miejscu! To jednak nie jedyny wyczyn Polaka.

W ubiegłym roku cały kraj z zapartym tchem śledził poczynania zawodnika FAME. Robert Karaś wystartował w dziesięciokrotnym Ironmanie, na który składają się: 38 km pływania, 1800 km na rowerze oraz 422 km biegu. Zawodnicy na łączny dystans 2260 km mają niewiele ponad 14 dni.

Zawodnik Fame MMA fenomenalnie wówczas sobie radził, jednak rywalizację zakończył po interwencji medyków. Ci zadecydowali, że uraz Polaka może zagrażać jego życiu, jeśli ten będzie go kontynuował.

Robert Karaś postanowił raz jeszcze stanąć do dziesięciokrotnego Ironmana. Tydzień temu wystartował wyścig, a organizacja Fame MMA została głównym sponsorem swojego zawodnika.

ROBERT KARAŚ USTANOWIŁ REKORD ŚWIATA!

Dziś Karaś dokonał tego, co nie udało mu się ostatnim razem. Polak jako pierwszy ukończył wyścig, przy okazji ustanawiając nowy rekord świata! Poprzedni należący do Kennetha Vanthuyne’a wynosił 182 godzin, 43 minuty i 43 sekundy.

Sprawdź!  Mocny telefon do "Araba" podczas cage'a przed FAME 13! "Mieszkał u mnie przez pół roku, dawałem mu jeść, a kiedy powinęła mi się noga..."

Robert z kolei potrzebował „jedynie”… 164 godzin, 14 minut i 2 sekund! Oznacza to, że pobił poprzedniego lidera o ponad 18 godzin!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.