KSW

Różal i Kizo przeprowadzają sondę przed Colosseum 2! „Mamed czy Khalidov?”

Już tylko ostatni tydzień dzieli nas od gali XTB KSW Colosseum 2, która 3 czerwca odbędzie się na Stadionie Narodwym.

KSW po 6 latach powraca na Narodowy i liczy na kolejny rekord. Ostatnim razem na trybunach zasiadło blisko 58 tysięcy kibiców. Nawet jeśli nie uda się przebić tej liczby, Colosseum 2 i tak będzie historycznym wydarzeniem, jeśli chodzi o gale MMA.

Organizacja KSW mocno skupiła się na promocji wydarzenia, podczas którego zawalczy takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Artur Szpilka czy Mariusz Pudzianowski. Zobaczymy również kilka pojedynków o mistrzowskie pasy oraz zestawienia, które bez wątpienia zostaną zapamiętane na długo.

Do sieci trafił m.in. klip promujący galę, wiele zapowiedzi i trailerów, a także sonda przeprowadzona przez Marcina Różalskiego oraz „Kizo”. Na ulicach Warszawy pytali oni przechodniów o nadchodzący event i typowanie walk. Jedno z pytań brzmiało: „Mamed czy Khalidov?”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.