PRIME SHOW MMA

Wiemy, z kim zawalczy „Don Kasjo”! Prime Show MMA ogłosiło jego rywala

Federacja Prime Show MMA powraca z kolejną galą i ogłosiła właśnie main event nadchodzącego wydarzenia. „Don Kasjo” ponownie zmierzy się z zawodowym fighterem.

Piąta edycja odbędzie się pierwszego lipca we Wrocławiu. Podczas gali we freak fightach zadebiutuje Patryk Masiak znany jako „Wielki Bu”, który zmierzy się z Łukaszem Lupą. W klatce zobaczymy również samego włodarza Kasjusza Życińskiego.

Popularny freak fighter, który ma na koncie m.in. walki z Normanem Parke i Marcinem Wrzoskiem zmierzy się z kolejnym zawodowcem. Tym razem nie będzie to jednak zawodnik MMA, tylko kickboxer Dominik Zadora. Co ciekawe, jest to kolejny sportowiec, który mocno zmienił swoje podejście do freak fightów.

2 lata temu w mocnych słowach wypowiedział się na temat zestawienia „Don Kasjo” z Parke i podkreślał, że sport nie powinien przeplatać się z freakami:

Cyrk niech zostanie cyrkiem, freakowe walki niech będą na freakowych galach, a sportowcy niech będą sportowcami. O na przykład jak Parke, gdzieś tam z tym Don Kasjo. To jest takie cały czas przeplatane, ok zrobią na tym pieniądze, ale to jest dla mnie totalna porażka. Niech sportowcy udowadniają sportowcom, a freaki niech sobie robią swoje. Ja nie mam tym freakom nic przeciwko, niech zarabiają jak najwięcej, niech organizują jak najczęściej te gale, ja nikomu źle nie życzę, niech sobie ludzie zarabiają, ale podzielmy te dwa światy, bo to idzie w zupełnie złym kierunku – mówił w rozmowie z FightsportPL.

Sprawdź!  Najman komentuje przegraną walkę Don Kasjo: "Zderzył się z rzeczywistością. Jest ograniczony technicznie"

Teraz Zadora sam zadebiutuje we freak fightach, a pojedynek odbędzie się najprawdopodobniej na zasadach boksu, gdyż Życiński wielokrotnie wspominał, że nie jest zainteresowany walką w innych formułach.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.