FAME MMA

Robert Karaś rusza po Puchar Świata! Fame MMA głównym sponsorem swojego zawodnika

W najbliższy weekend odbędzie się gala Fame MMA 18, ale wśród gwiazd, które pojawią się na trybunach zabraknie Roberta Karasia. Zawodnik organizacji tego dnia raz jeszcze spróbuje swoich sił w szaleńczym wyścigu.

Około dziewięciu miesięcy temu cała Polska z zapartym tchem śledziła poczynania polskiego sportowca w w dziesięciokrotnym Ironmanie. To niezwykle wymagające zawody, których łączny dystans wynosi aż 2260 km. Składa się na to kolejno: 38 km pływania, 1800 km na rowerze oraz 422 km biegu. Biorący udział zawodnicy mają na to wszystko niewiele ponad 14 dni.

Robert Karaś znakomicie radził sobie w tamtych zawodach pierwszą przerwę robiąc sobie dopiero po 40. godzinach rywalizacji. Ostatecznie Polak trafił do zespołu medycznego, którzy zdecydowali, że ten musi zakończyć rywalizację ze względu na zagrożenie dla zdrowia.

Robert Karaś po Puchar Świata!

Jeszcze w lutym Karaś zadebiutował na Fame MMA, gdzie z w zasadzie jedną sprawną nogą, jednogłośną decyzją sędziów pokonał „Filipka”. Na najbliższej freakowej gali go zabraknie, gdyż Robert ponownie stanie do rywalizacji w Pucharze Świata w Ultra Triathlonie!

Sprawdź!  Norman Parke o Don Kasjo: "Może w internecie jest idiotą z MTV, ale ma..."

O ile freak fightera zabraknie w organizacji, o tyle ci wspierają go jak mogą. Fame MMA zostało bowiem głównym sponsorem swojego zawodnika. Robert Karaś tegorocznego dziesięciokrotnego Ironmana rozpocznie w najbliższą sobotę o godzinie 15:00.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.