UFC

Ciężki nokaut otworzył UFC 301! Borralho posłał Craiga na deski [WIDEO]

Główną część UFC 301 w Rio de Janeiro otworzyło starcie w kategorii średniej. Paul Craig zmierzył się z Caio Borralho.

Szkocki wojownik to prawdziwy specjalista w brazylijskim jiu-jitsu. Paul Craig przez wiele lat występował w kategorii półciężkiej UFC, gdzie jednak nie otarł się o czołówkę. To jednak „Bearjew” widnieje w rekordach byłego mistrza Jamahala Hilla i Magomeda Ankalaeva jako pierwszy, który zdołał ich pokonać.

Rywalem Craiga na UFC 301 był Caio Borralho. Polscy kibice mogą kojarzyć Brazylijczyka z poddania Michała Oleksiejczuka, co miało miejsce niemal dokładnie rok temu. Po tym „The Natural” powrócił do oktagonu jeszcze raz. Pokonał wówczas przez decyzję Abusa Magomedova.

UFC 301: Craig vs. Borralho

RUNDA 1

Zawodnicy wymienili kopnięcia w pierwszej minucie, Borralho ruszył w końcu z prawym sierpem. Craig w obronie zaczął szukać sprowadzenia. Szkot tradycyjnie chciał wciągnąć rywala w parter, ale „The Natural” uciekł mu na nogi i zaatakował dwoma mocnymi ciosami. Brazylijczyk świetnie wstrzeliwał się z kontrami, choć Craig bił dość przewidująco. Borralho celował w głowę Craiga niczym w gruszkę bokserską.

Sprawdź!  Karolina Kowalkiewicz relacjonuje sytuację na granicy! "Byliśmy w Dorohusku. Myślałam, że mi serce pęknie"

RUNDA 2

Craig postraszył groźnymi kopnięciami, Caio świetnie uchylił się przed head kickiem. Brazylijczyk kąsał prawym jabem, ale Szkot zaczął dochodzić do głosu. Kapitalny prosty i latające kolano od Borralho! „The Natural” trafił kilkoma bombami, po których Paul Craig nie podniósł się z maty.

Wynik walki: Caio Borralho wygrał przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.