FAME MMA

Remi Gruchała uderza w Szeligę! „Dobrze wiesz, za co dostałeś. W pokoju prawie się popłakałeś ze strachu”

Kolejny zawodnik GROMDY zabrał głos po konferencji przed galą FAME 17. Tym razem Remi Gruchała uderzył w Piotra Szeligę.

Po konferencji powrócił temat konfliktu pomiędzy „Szelim” a zawodnikami z Torunia i ich awantury, do której doszło na jednej z gal. Najpierw głos zabrał Patryk „Gleba” Tołkaczewski, a teraz pojawił się także komentarz jego kolegi Remiego Gruchały.

Gruchała uderza w Szeligę

Temat powrócił za sprawą wywiadu dla mma.pl, w którym Szeliga został zapytany o całą genezę konfliktu z „Glebą”. Zawodnik FAME przyznał:

– Podszedł do mnie, nie wiem, czy to był after, czy co, już nie pamiętam i była sytuacja, gdzie powiedziałem coś, co mi powiedział Denis, czego nie miałem mówić. Za to przeprosiłem Denisa, wyjaśniliśmy sobie to i było ok.

Tołkaczewski szybko odpowiedział, że słowa Szeligi nie są prawdą – Prokurator znowu zaczyna farmazonić, więc trzeba odnieść się do tego, co podsyłacie. Najważniejsza sprawa jest taka, że ja na żadne aftery nie chodzę, a chłopaczyna pod wpływem emocji chyba traci pamięć, bo to on do mnie podszedł.

Natomiast Gruchała na swoim Instastory dopisał:

Sprawdź!  Don Diego pewny wygranej na GROMDA 13! Wskazał konkretną rundę!

– Dobrze wiesz, za co dostałeś, a w pokoju prawie popłakałeś się ze strachu.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.