FAME MMA

Vasyl z GROMDY mocno o Szelidze: „Bajkopisarz. Jak nie pamiętasz, to w kasku powinieneś boksować”

Temat konfliktu Szeligi z zawodnikami z Torunia powrócił po ostatniej konferencji FAME 17. Głos w tej sprawie zabrał już „Gleba”, Remi Gruchała, a teraz Vasyl Halych.

Wydawało się, że zawodnicy wyjaśnili już wszystko, co mieli do wyjaśnienia. Kiedy jednak Szeliga w jednym z wywiadów został zapytany o Patryka Tołkaczewskiego, walczący w GROMDZIE „Gleba” oraz jego znajomi skomentowali wypowiedź freak fightera.

Vasyl Halych po konferencji FAME 17

Najpierw głos zabrał Tołkaczewski, który zarzucił kłamstwo zawodnikowi FAME. „Gleba” i Szeliga nie zgadzają się co do wersji wydarzeń. Freak fighter twierdzi, że wszystko rozpoczęło się na afterze po jednej z gal – Powiedziałem coś, co mi powiedział Denis, czego nie miałem mówić. Za to przeprosiłem Denisa, wyjaśniliśmy sobie to i było ok.

„Gleba” zaprzeczył tym słowom, a głos następnie zabrał Remi Gruchała, która na swoim Instastory ujawnił, że freak fighter miał „prawie się popłakać”, kiedy doszło do konfrontacji za zamkniętymi drzwiami.

Nie zabrakło również komentarza Vasyla Halycha. Kolejny zawodnik GROMDY nazwał Piotra Szeligę bajkopisarzem i na swoje social media dodał taki wpis:

Sprawdź!  (VIDEO) Amadeusz zdenerwowany po obejrzeniu walki: "Ja z nim nie wygram na punkty. To jest z góry ustalone"

– Haha bajkopisarz. Jak nie pamiętasz, to w kasku powinieneś boksować. „Gleby” nie było na afterze, bo po walkach przybiliśmy pionę i „Gleba” pojechał do domu!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.