FAME MMA

Alan wysłał prywatną wiadomość do Pasternaka! Padły mocne słowa: „Weź ku**a prowadź dalej wywiady atencjuszu”

Michał Pasternak opublikował prywatną wiadomość, jaką dostał od Alana Kwiecińskiego. Wygląda na to, że teraz będzie jeszcze więcej złej krwi pomiędzy zawodnikami.

Wszystko zaczęło się już kilka miesięcy temu, kiedy to w wywiadzie „Alanik” stwierdził, że Denis Załęcki w klubie Mirosława Oknińskiego trenuje z „chmarą konfidentów”. W tym momencie rozpoczęła się wojna Kwiecińskiego z Akademią Sportów Walki Wilanów.

Prywatna rozmowa Pasternaka z Alanem

W kolejnych wywiadach zawodnicy wbijali sobie szpilki i po ostatniej konferencji FAME 17 Alan w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco tak wypowiedział się na temat Pasternaka:

– Nie podszedł nawet do mnie, nawet nie spojrzał w moją stronę. Każdy jest mocny w gębie przed kamerami, a nawet słowem się do mnie nie nie odezwał tutaj. Ta sama sala, wiesz…

Następnie w wywiadzie dla fansportu.pl Pasternak przyznał, że sprawa wyglądała całkiem inaczej i po tym, jak doszło do awantury pomiędzy Alanem i Adamem Oknińskim, freak fighter chciał uniknąć dalszej konfrontacji:

– Wczoraj jak mnie widział, to po tej akcji już patrzył w drugą stronę, udawał, że mnie nie widzi. Jak Adam wytłumaczył mu jakąś kwestię, to wczoraj udawał, że mnie nie widzi.

Teraz na swoim Instagramie Pasternak opublikował prywatne wiadomości od Alana. Freak fighter w odpowiedzi na Instastory napisał do „Wampira” Weź kurwa prowadź dalej wywiady atencjuszu.

Na co Pasternak odparł – Z Tobą prostytutko zrobię następnym razem – a także dorysował szubienicę nad zdjęciem Kwiecińskiego.

Sprawdź!  Alan zabrał głos po efektownym nokaucie! Chce rewanżu z mistrzem FAME: "W końcu się zebrałem, by napisać coś po moim wyczynie"

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.