KSW

Raper Major SPZ nieświadomie ujawnił walkę wieczoru gali KSW 67!

Hitowe starcie zostało oficjalnie potwierdzone! Raper Major SPZ pojawił się w szczecińskiej Netto Arenie i postanowił zrobić sobie zdjęcie w klatce KSW. Z pewnością nieświadomy niczego artysta nie zdawał sobie sprawy z tego, że za nim widoczny jest plakat promujący walkę wieczoru gali KSW 67. Przypomnijmy, że federacja KSW w zwyczaju zawsze ma informowanie fanów o kolejnych pojedynkach dopiero podczas transmisji gali.

O godzinie 19:00 rozpocznie się KSW 66, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski. Gala odbywa się w Szczecinie i na karcie walk nie mogło zabraknąć takich nazwisk jak Michał Materla, Tomasz Narkun, Gracjan Szadziński i Wojciech Janusz.

Typuj KSW 66 za darmowe 33 zł od STS!

Dzisiejszą galę wytypujesz za darmowe 33 zł, które otrzymasz w bonusie powitalnym u legalnego bukmachera firmy STS!

Użyj kodu: KSW66 i otwórz konto tutaj, a na start otrzymasz 33 zł + zakład bez ryzyka do 230 zł! Promocja ważna jest do godziny 20:00.

Typuj KSW 66 – odbierz bonus

Sprawdź!  Szef KSW zadowolony z walki De Friesa. Odpowiedział na szpilkę wbitą przez Bartosa!

Major SPZ publikując dzisiaj fotkę z klatki KSW wyjawił wcześniej niż planowano, że walką wieczoru KSW 67 będzie mistrzowski pojedynek wagi ciężkiej!

Phil De Fries, który w KSW jest niepokonany, a do tej pory stoczył już sześć pojedynków powraca! Mistrz wagi ciężkiej zmierzy się z Darko Stosicem! Gala KSW 67 odbędzie się już w lutym. Stosić w ostatnim boju zwyciężył przez decyzję sędziowską z Michałem Andryszakiem. Wcześniej pokonywał takich rywali jak Michał Włodarek, czy Michał Kita.

Poniżej zdjęcie rapera, a w tle plakat promujący KSW 67, które odbędzie się 26 lutego.

fot. Instagram

Typuj KSW 66 – odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie - Najlepszy bukmacher online | STS

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.