KSW

Mocne słowa Radcliffe’a przed walką z Materlą: „Może wytrzymać pierwszy cios, ale nie przetrwa kolejnych”

Już dzisiaj gala KSW 66, na której do klatki powróci legenda polskiego MMA Michał Materla. Tym razem będzie mógł zawalczyć przed własną publicznością.

Dla Materli będzie to 26 walka w organizacji KSW. Fighter w swoim rodzinnym mieście Szczecinie zmierzy się z mocno bijącym Brytyjczykiem Jasonem Radcliffem. Największe szanse na pokonanie rywala będzie miał, gdy przeniesie walkę do parteru.

Brytyjczyk jest największym zagrożeniem w stójce. Ma na swoim koncie 11 nokautów w 17 wygranych pojedynkach. Większość swoich przeciwników kończył już w pierwszej odsłonie.

Radcliffe dobrze wie, że najmocniejszą bronią w walce z Materlą będą jego pięści i zamierza to wykorzystać. Bije nie tylko mocne, ale także celnie. W trailerze nadchodzącej walki zapowiedział mocny pojedynek stójkowy.

Uderzam mocno i uderzam celnie. Może wytrzymać pierwszy cios, ale nie przetrwa już kolejnych. Zobaczymy, co się wtedy wydarzy. Zawsze wchodzę do klatki, by dać ludziom show. Polscy fani chcą zobaczyć ciekawy, twardy, emocjonujący pojedynek. Wyjdę z nisko opuszczonym podbródkiem i będę chłonął tę atmosferę. Będę cieszył się spektaklem – mówi Brytyjczyk.

Sprawdź!  Salahdine Parnasse znów zaskakuje i wygrywa przez poddanie w drugiej rundzie [WIDEO]

Kursy na walkę Michał Materla vs Jason Radcliffe

Faworytem tego starcia jest oczywiście Materla, jednak wielu kibiców uważa, że Radcliffe ma sporą szansę na sprawienie niespodzianki, gdyż dysponuje naprawdę silnym uderzeniem.

Na jego wygranej możecie nieźle zarobić, ponieważ kurs na zwycięstwo Brytyjczyka wynosi aż 2.25! Galę możesz obstawić u legalnego bukmachera BetClic, a na start odbierzesz bonus.

Jak typujesz?

Jeśli nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera BetClic, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Kolejny zawodnik KSW czeka na debiut w FAME! Erko Jun miał walczyć już w ubiegłym roku: "Mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie się bał"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.