KSW

Rafał Moks w kapitalnej formie! Niebawem powrót do KSW? Matchmaker KSW komentuje!

Rafał Moks powrócił do ciężkich treningów i być może już niebawem zobaczymy go ponownie w klatce KSW. Wczoraj pierwszy raz od ponad dwóch lat pochodzący ze Szczecina „Kulturysta” udzielił się w mediach społecznościowych, gdzie udostępnił nagranie ze swoich treningów w BT Gym.

Do głośnego zatrzymania Moksa przez CBŚP doszło w 2018 roku.

Zawodnik Berserkers Team w swojej karierze stoczył łącznie 19 walk. Ostatni raz w klatce KSW widzieliśmy go na KSW 35, gdzie wygrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Robertem Radomskim. Przypomnijmy, że Moks dwukrotnie walczył również z Aslambkiem Saidovem. We wcześniejszych latach startował również w rosyjskiej organizacji M-1 Global, gdzie był mistrzem w wadze średniej. 

Wojsław Rysiewski, matchmaker KSW był dzisiaj gościem w programie OKTAGON LIVE na Kanale Sportowym. „Wojek” zdradził, że są prowadzone już pierwsze rozmowy!

„Rozmawiałem z Bagim, Rafał jest gotowy na walkę. Jest firmowy sentyment, jeśli chodzi o Rafała. W szczególności ze strony Maćka. Rafał dawał świetne walki, pojedynek z Borysem chociażby. Zobaczymy, rozmawiamy, na razie nie mogę powiedzieć nic więcej.” – powiedział Rysiewski

Sprawdź!  Kto kolejnym rywalem Pudzianowskiego? Szef KSW odpowiada: "Będziemy dążyć do realizacji tego starcia. Zrobimy wszystko, żeby dać fanom to, na co zasłużyli"

Kilkanaście dni temu głos w sprawie Rafała Moksa zabrał jego trener Piotr Bagiński. W rozmowie z MMANews.pl „Bagi” zaznaczył, że Moks planuje powrót do zawodowych startów.

– „Taka jest jego deklaracja. Ja się cieszę, że jest tutaj a nie tam. Nie krytykuję go, nie oceniam, bo nie jestem do tego kompetentny. Od tego są inni ludzie i niech oni go oceniają. Ja go traktuję po pierwsze jako kolegę, po drugie jako zawodnika, który był tu od dzieciaka.” – zaznaczył Bagiński.

Dodając – „Poszedł jakąś tam drogą, czy dobrą czy złą, nie mnie to oceniać jak mówiłem. Fajnie, że jest z powrotem i jest w jakiejś formie. Nie marnował czasu i coś pracował nad sobą. Mam nadzieję, że nie tylko nad fizycznością, ale także nad głową. Jest deklaracja z jego strony, że chce walczyć i wrócić. Znowu kolejny, doświadczony zawodnik, który oprócz tego, że może walczyć, to ma zdrowie, umiejętności i chęci, to dodatkowo facet z dużym doświadczeniem i fajnie będzie, jeżeli to doświadczenie będzie przekazywał młodym zawodnikiem. Oczywiście chodzi o doświadczenie sportowe, bo to doświadczenie jest tu jak najbardziej mile widziane.”

Rafał Moks trening w BT Gym

Zawodnik udostępnił nagranie na swoich mediach społecznościowych z jednego z treningów.

Sprawdź!  Doniesienia: Salahdine Parnasse zmierzy się z Filipem Pejicem na KSW 61

„Nie ma to jak dobry trening na tarczach, powoli trzeba wracać do ostrych treningów. Pozdrawiam wszystkich!” – komentuje Rafał Moks

Kibice sportów walki cieszą się z faktu, że „Kulti” powrócił. Pod filmikiem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy, w których fani wspierają Moksa.

 „Ile, można było czekać, teraz to my czekamy na powrót do KSW” – napisał jeden z użytkowników. – „Widać forma cały czas jest, trochę kg przybyło.„, „No wreszcie coś ruszy w KSW „, „Trzymam kciuki za powrót do klatki! Miałbym argument żeby obejrzeć KSW pierwszy raz od bardzo dawna”.

Źródło: MMANews.pl / Facebook

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Czy ten sport będzie już zawsze kojarzony z bandytami ? Moks bandyta, który w niejasnych okolicznościach zwolniony z aresztu, niebawem w KSW 😂masakra jakaś, to kpina 🤢

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *