KSW

Doniesienia: Mariusz Pudzianowski powraca na KSW 61. Jego rywalem będzie… Łukasz „Juras” Jurkowski!

Pojawiły się już pierwsze nieoficjalne doniesienia dotyczące main eventu gali KSW 61. Rzekomo w walce wieczoru zobaczymy starcie powracającego Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim.

Juras kilka dni temu w rozmowie z Danielem Omielańczukiem potwierdził, że jeszcze przed wakacjami powróci do klatki KSW. Zawodnika ostatni raz widzieliśmy w akcji blisko dwa lata temu. Na KSW 48 zmierzył się ze Stjepanem Bekavacem, z którym wygrał z powodu kontuzji rywala. Łącznie w całej karierze MMA Juras stoczył 28 pojedynków i wygrał 17 razy.

Jak podaje MMAPudelek, który przekazuje sprawdzone informacje ze świata MMA, rywalem Łukasza Jurkowskiego będzie Mariusz Pudzianowski, a zawodnicy zawalczą na gali KSW 61.

„Według naszych źródeł walką wieczoru #KSW61 będzie starcie Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim‼️” – czytamy na Twitterze.

OTWÓRZ KONTO I OBSTAW GALĘ KSW 60 BEZ RYZYKA!

Rejestracja zajmuje 30 sekund – kliknij tutaj.

Dla Mariusza Pudzianowskiego będzie to 22 walk w karierze. Dotychczas zwyciężył 14 razy. Ostatni raz wystąpił na KSW 59. W main evencie miał zmierzyć się z Bombardierem z Senegalu, jednak zawodnik trafił do szpitala w dniu gali. W zastępstwie zawalczył Nikola Milanović, dla którego był to debiut w zawodowym MMA.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Michała Kity z Darko Stosicem na KSW 61. Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta!

Dzisiaj na Instagramie Mariusza Pudzianowskiego pojawiło się nagranie, na którym zapowiada – Szykuje się niedługo prawdziwa wojna z jednym orzeszkiem, orzeszek gotuj się bo ja idę też!

Źródło: Twitter MMAPudelek

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *