KSW

(VIDEO) Mamed w świetnej formie fizycznej. Przygotowuje się do walki z Pudzianowskim?

Do sieci trafiło kolejne nagranie z przygotowań Mameda Khalidova, który prawdopodobnie w grudniu powróci do klatki na walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

Co raz więcej mówi się o kolejnym starciu legend w największej polskiej organizacji MMA. Zarówno Khalidov, jaki i Pudzianowski wielokrotnie zaznaczali, że są zainteresowani takim zestawieniem. W ubiegłym tygodniu były strongman zamieścił na swoich social mediach krótki wpis, w którym potwierdził:

Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski raczej się wydarzy – napisał Pudzianowski, którego kibice wypytywali o kolejne starcie.

Mamed Khalidov przygotowuje się do walki

Dla Mameda będzie to pierwsze starcie po porażce z Roberto Soldiciem. W grudniu 2021 roku „RoboCop” brutalnie znokautował Khalidova i odebrał mu pas kategorii średniej. Były mistrz musiał przejść operację i potrzebował dłuższej przerwy od walk.

Zawodnik odzyskał już w pełni zdrowie i w połowie sierpnia zamieścił na swoim Instagramie nagranie, którym przekazał, że niedługo rozpocznie przygotowania do kolejnej walki:

– Już nie długo, kolejne ciężkie przygotowania. Kocham to, pozdrawiam was.

Teraz kolejny materiał pojawił się na profilu klubu Arrachion Olsztyn. Tym razem jest to trening siłowy. Pojedynek Mameda nie został jeszcze potwierdzony, ale jeśli ma zawalczyć jeszcze w tym roku, federacja zapewne ogłosi to podczas kolejnej gali KSW, która odbędzie się 14 października.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Mańkowski o potencjalnym debiucie w UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.