High League

Pudzianowski wysyła wiadomość do Denisa Załęckiego! Odpowiada na jego wyzwanie! „Miejsce yorków jest w kojcu…”

Nikt się tego nie spodziewał, jednak Mariusz Pudzianowski postanowi odpowiedzieć na słowa zawodnika High League Denisa Załęckiego.

„Bad Boy” już w sobotę zadebiutuje w organizacji freakowej i zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy zmierzą się w formule K-1 i będą mieli okazję wyjaśnić głośny konflikt. Załęcki uważa jednak, że rywal nie stanowi dla niego dużego zagrożenia i jest gotowy walczyć ze znacznie mocniejszymi oraz większymi zawodnikami.

W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Denis przyznał, że mógłby zmierzyć się z „Popkiem”, czy nawet stanąć do walki na gołe pięści z Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe, podobne wyzwanie zawodnikowi KSW rzucił walczący w FAME Piotr Szeliga.

– Z freaków mógłbym śmiało zawalczyć z Pudzianem, czy z Popkiem… Z tym lepszym Pudzianem, Mariuszem. Z takim zawodnikiem bardzo chętnie bym zawalczył na takim High League. Czy by chciał, czy nie, to nie wiem, ale bardzo fajna walka by była. MMA czy K-1 bez różnicy. Za rok na MMA będę gotowy na sto procent. Jeśli by chciał na już, no to gołe pięści – powiedział Załęcki.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman typuje Szpilka vs Denis! Wskazał swojego faworyta: "Scenariusze są dwa. Przypomnijcie sobie moją walkę z Saletą"

Kibice raczej nie oczekiwali, że Pudzianowski w ogóle zareaguje na słowa „Bad Boya”. Były strongman na swoich social mediach udostępnił jednak nagranie, w którym nie wspomniał nikogo z imienia i nazwiska, ale Internauci od razu domyślili się, że chodzi o Denisa Załęckiego.

– Denis Załęcki to do ciebie.

– Z młodym wilkiem Denisem można by było obejrzeć twoją walkę… Czemu nie.

– Wiadomo Mario, do kogo się to tyczy.

– To do tego Denisa?

Między innymi takie komentarze mogliśmy przeczytać na Facebooku pod nagraniem Mariusza Pudzianowskiego, na którym ten opowiedział ciekawą historię:

– Ostatnimi czasy widzę, że w Internecie sporo pokazało się Jamników, Yorków, gdzieś tam Ratlerki internetowe pokazują te Yorki, jak one ujadają w tych swoich kojcach, klatkach, zwał jak zwał. Uderza szum wielki tych Jamników i Yorków. Opowiem wam fajną historyjkę na temat tych właśnie piesków

Całą wypowiedź Pudzianowskiego znajdziesz w nagraniu poniżej:

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Sprawdź!  Trener Okniński osiągnął swój cel? "Walczyłem sam ze sobą..."

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.