KSW

(VIDEO) Mamed powrócił do treningów! Prezentuje formę na tarczach

Mamed Khalidov nie odpuszcza i powrócił już do treningów. Fighter na swoim Instagramie opublikował nagrani z tarczowania.

Były mistrz ostatni raz walczył 18 grudnia na gali KSW 65. W main evencie przystąpił do obrony tytułu kategorii średniej i zmierzył się z Roberto Soldiciem. Chorwat już w drugiej odsłonie ciężko znokautował legendę polskiego MMA i został podwójnym mistrzem KSW.

Początkowo podejrzewano, że Mamed ma mógł doznać złamania nosa, jednak jak się okazało, kontuzja była znacznie bardziej poważna. Lekarze zajmujący się fighterem przekazali o urazie twarzoczaszki oraz złamaniu jarzmowo-szczekowo-oczodołowym.

Khalidov przeszedł kilkugodzinną operację, a jeden z lekarzy w rozmowie z mediami przyznał, że zawodnik powinien zastanowić się nad zakończeniem kariery:

– Nasza rekomendacja jest jednak taka, żeby rozważyć „drugie życie”. To nie jest tak, że tkanki się nie zrosną, te problemy będą ustępować. Jednak, jeśli znowu pojawiłby się uraz, może się to skończyć bardzo źle.

Mamed na początku roku przekazał, że to na pewno nie koniec jego kariery w MMA. Oświadczył, że poczeka, aż wszystko się zagoi po operacji i powróci na salę treningową. Teraz były mistrz KSW opublikował na swoich social mediach nagranie z tarczowania.

Sprawdź!  [WIDEO] Darko Stosić wygrywa z Michałem Andryszakiem! Sędziowie byli niejednogłośni

Co do przyszłych walk Mameda, pojawiło się już kilka pomysłów. Szef KSW Maciej Kawulski wspominał o rewanżu z Roberto Soldiciem. Natomiast Martin Lewandowski mówił o potencjalnym starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.