KSW

Pudzianowski wyjaśnia swoje słowa z zapowiedzi! „Ktoś powinien liścia dostać. Wyrwane z kontekstu”

Za nami oficjalna konferencja przed galą KSW 77, podczas której dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim.

Zawodnicy mieli okazję stanąć twarzą w twarz i skonfrontować się przed sobotnią galę. Przed nami już tylko ceremonia ważenia i emocjonujące pojedynki, które śledzić będzie wielu kibiców, gdyż karta walk jest naprawdę emocjonująca. Poza starciem legend znalazły się na niej aż dwa zestawienia o pas.

Wydarzenie w całości dostępne będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

To jedyna okazja, by obejrzeć pojedynek Pudzianowski vs. Khalidov. O sile Mariusza mógł się przekonać niedawno Michał Materla, ale Mamed zapowiedział ostre wymiany! Aby się o tym przekonać potrzebny jest dostęp do Viaplay, które przeprowadzi transmisję na żywo. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.

Sprawdź!  Kursy na walkę Szpilka vs Wrzosek! Zdecydowany faworyt bukmacherów

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Pudzianowski wyjaśnia swoje słowa do Mameda

W ostatnim trailerze przed KSW 77 możemy usłyszeć mocne słowa wypowiedziane przez Pudzianowskiego Mamed ma żonę, dwóch synów i może już do nich nie wrócić. Albo ja mogę do domu nie wrócić – wydawało się, że jest to zapowiedź nadchodzącej wojny w klatce.

Podczas konferencji Pudzian został zapytany o te słowa i wyjaśnił, że chodzi mu całkiem o coś innego, jednak został tylko opublikowany fragment wypowiedzi, który znacznie lepiej brzmi na trailerze i zachęca do obejrzenia:

– Wyrwane z kontekstu i ktoś powinien dostać liścia na przywitanie. Było to wyrwane z kontekstu. Jesteśmy świadomymi zawodnikami, ja, Mamed czy każdy inny. Może być tak, że nie wyjdziemy o własnych siłach. Mogą nas wynieść na noszach.

Każdy świadomy zawodnik, gdy wchodzi do klatki, wie że chwila nieuwagi, jeden niefortunny cios i mogą nas wynieść. To chodzi właśnie o to, a tam było tak fajnie ujęte, jakbyśmy mieli się pozabijać. Ten, kto to montował, to dajcie go, zrobimy rozgrzewkę szybkościową.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Andryszak stracił szansę na UFC!? "Sędziowie zje**li. Zrujnowali moje marzenia o innej federacji"

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.