KSW

Ostra wymiana Kawulskiego z Soldaevem! „Byłeś na ostatniej gali swoich kolegów? Pół hali było puste!” [VIDEO]

Wczorajszego wieczoru odbyła się konferencja prasowa przed XTB KSW 77. Doszło na niej do mocnej wymiany zdań pomiędzy Maciejem Kawulskim, a Adamem Soldaevem!

Karta walk XTB KSW 77 pełna jest hitowych starć, a w tym tego najważniejszego: Pudzianowski vs. Khalidov. Jeszcze 13 lat temu, gdy były strongman debiutował w MMA nikt nie myślał, że wystąpi on w walce z prawdziwą legendą tego sportu w Polsce. W ostatnim pojedynku Pudzian ciężko i brutalnie z znokautował Michała Materlę. Czy Mamed podzieli los swojego przyjaciela? Przekonamy się już 17 grudnia.

Gdzie oglądać KSW 77? Wszystkie gale organizacji obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do licznych wydarzeń sportowych NA ŻYWO, a w tym między innymi wszystkie mecze Premier League, czy Bundesligi! W ofercie znajduje się też wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Sprawdź!  Zawodnik KSW o sparingu z Błachowiczem: "Ma ciężką nogę. Złamanie twarzy w trzech miejscach, od razu operacja"

Mocna wymiana na linii Kawulski-Soldaev!

Na wczorajszej konferencji prasowej świetnie czuł się Adam Soldaev, który pojawił się w roli tłumacza dla Ibragima Chuzigaeva. Zawodnik WCA Fight Team zdecydował się zadać dość kontrowersyjne pytanie włodarzom KSW.

Ile KSW już lat jest, 18? Oglądałem walki Mameda, walki Pudziana, wszyscy przychodzili, ale teraz już nie wypełniacie hal, a freaki tak. Oni wypromowali waszego zawodnika, mnie na przykład. Czy będą jakieś działania, nie mówię tu konkurencyjne bo my jesteśmy zawodowcami, a to są freaki, ale chodzi o medialność, czy będzie więcej konferencji? Czy zatrudniani będą inni zawodnicy, typu freakowi?

Po tym wywiązała się kilkuminutowa dyskusja, w której Maciej Kawulski nie bał się wbić szpileczki we freakowe federacje! Całość obejrzycie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.