KSW

Pudzianowski vs Khalidov main eventem grudniowej gali? Szef KSW komentuje: „Bardzo chciałbym, żeby do tej walki doszło”

Co raz więcej wskazuje na to, że jeszcze w tym roku dojdzie do kolejnej walki legend polskiego MMA. Tym razem mowa o starciu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

O tej walce mówi się już od dłuższego czasu. Wciąż jeszcze nikt nie potwierdził, że zobaczymy takie zestawienie, jednak zarówno organizacja, jak i sami zawodnicy zapewnili, iż chcą tego pojedynku. Prawdopodobnie dojdzie do niego w grudniu, jest to bowiem okres, w którym KSW organizuje najciekawsze gali i największe walki.

Szef KSW o walce Khalidov vs Pudzianowski

Mamed Khalidov kilkukrotnie wspominał, że chciałby zmierzyć się z byłym strongmanem. Pudzianowski natomiast potwierdził, że jeśli już podjął rękawice i zgłosił gotowość, to teraz się nie wycofa. Oznacza to, że taka walka jest zapewne jedynie kwestią czasu.

KSW nie przepuści okazji na kolejny wielki pojedynek legend. Pierwszym z nich było starcie Pudzianowskiego z Materlą. Większość skazywała „Pudzillę” na porażkę, jednak ten brutalnie znokautował „Cipao” już w pierwszej odsłonie.

Co ciekawe, niedawno Mamed zdradził, że rozpoczął przygotowania do kolejnej walki. W odpowiedzi Pudzianowski napisał – Szykuj się, szykuj.

Teraz w rozmowie z portalem Sportowe Fakty o takie zestawienie zapytany został szef KSW Maciej Kawulski. Dziennikarz Artur Mazur stwierdził, że nie wyobraża sobie innego zakończenia roku, niż wspomniany pojedynek. W odpowiedzi usłyszał:

Sprawdź!  Norman Parke odwołuje walkę z Borysem Mańkowskim! "Czemu Fame MMA ma płacić KSW ogromne pieniądze?"

– Nic nie będę potwierdzał. Internet jest od tego, żeby układać całą fantastykę tego sportu i pozostawię mu tę rolę. Jeśli federacja będzie gotowa ogłosić main event gali w Gliwicach, to z pewnością będzie o tym pierwszy wiedział. Bardzo chciałbym, żeby do tej walki doszło. Jestem całym sercem z Internetem.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.