KSW

Pudzianowski ostrzega przed narkotykami! Reaguje po aferze z Popkiem

Mariusz Pudzianowski zamieścił na swoich social mediach wpis, który bez wątpienia jest nawiązaniem do ostatniej afery z „Popkiem”.

Zachowanie rapera i głośne nagranie z jego udziałem wstrząsnęło Internetem. W odpowiedzi „Różal” oświadczył, że kiedy dojdzie do spotkania twarzą w twarz, „Popek” nie uniknie odpowiedzialności. Oświadczenie wydała również federacja GROMDA, która zakończyła z nim współpracę:

Głos w tej sprawie zabrało wiele osób, które nie mają wątpliwości, że zachowanie „Popka” to wynik wieloletniego nadużywania narkotyków. Dwa dni po wybuchu afery pojawił się nawet komentarz Mariusza Pudzianowskiego.

Były strongman, który w przeszłości zmierzył się z raperem i pokonał go w zaledwie 80 sekund, zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

– Narkotyki to zło, które krzywdzi Ciebie, osoby w Twoim otoczeniu, dzieci i nawet… zwierzęta. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba robić to z głową.

Na jego słowa zareagował Artur Szpilka, który dopiero co w jednym z wywiadów opowiadał o problemach z narkotykami:

Z tym że akurat z „narkotykami” nie da się z głową!!! Uważam, że to największy problem dzisiejszych czasów mówi wam to ktoś, kto stracił na tym trochę swojego życia i nie chwalę się tym, a przestrzegam od 5 lat wolny od tego gówna.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.