KSW

Pudzianowski odpowiedział Błachowiczowi? Komentuje słowa o trenowaniu w piwnicy! „A co cię to interesuje, gdzie ja trenuję?”

Ostatnie słowa Mariusza Pudzianowskiego były skierowane w stronę Jana Błachowicza? Zawodnik KSW odpowiedział na krytykę po przegranej walce.

Były strongman ma za sobą porażkę z Mamedem Khalidovem. Mimo że przed starciem wielu stawiało go w roli ogromnego faworyta, biorąc pod uwagę ostatnie zwycięstwo z Michałem Materlą, to po gali KSW 77 wylała się na niego fala krytyki.

Część Internautów twierdzi nawet, że walka była ustawiona, gdyż Pudzianowski w klatce nie zagroził Mamedowi. Bardziej doświadczony fighter łatwo sprowadził przeciwnika do parteru i tam zasypał ciosami.

Pudzianowski odpowiedział Błachowiczowi?

Pudzianowski kilka dni po gali za pośrednictwem social mediów odpowiedział hejterom. Wygląda na to, że teraz mógł skomentować również wypowiedź Jana Błachowicza. Były mistrz zaraz po starciu wieczoru KSW 77 w rozmowie z mma.pl przyznał:

– Chyba nikt się tego nie spodziewał. Mamed zrobił, co miał zrobić, Mamed zaj*biście. Pudzian odpuścił, odpuścił. To po prostu wyglądało, jakby się zamknął w piwnicy. Z tego, co widziałem, bo nie wiem, jaka jest prawda. Z tego, co widziałem na jego social mediach, to zamknął się, z całym szacunkiem dla Maria za to, co osiągnął, żeby mnie źle nie odebrać, ale po prostu odpuścił. Nie było woli przetrwania. Widziałem siebie z walki z Gloverem, taki flashback.

Teraz Pudzianowski w najnowszym nagraniu, które opublikował na Facebooku odpowiedział właśnie na zarzuty o trenowaniu w piwnicy:

Sprawdź!  Rutkowski niezadowolony z decyzji KSW: "Zostałem kopnięty w du*ę. Aż mi się przykro zrobiło"

– Jeden z drugim powie: „Ciężarki, na co ci to było? W piwnicach trenujesz”. A co to cię interesuje, gdzie ja trenuję? Grunt, że ty trenujesz tam, gdzie potrzeba. O mnie nie potrzeba się martwić. Jestem dużym chłopcem. Umiem o siebie zadbać i jakoś już 25 lat… Lubię was. Więcej tak gadajcie, więcej, a Mariusz i tak będzie robił swoje. I tak dostanie to, co jest postawione z przodu. Wcześnie czy później dostanę. A to, że się ktoś przewróci? Ja umiem sam wstać. Nóg jeszcze nie połamałem i potrafię dobrze wstać.

Również Internauci w komentarzach zauważyli, że Pudzianowski najprawdopodobniej nawiązuje do wypowiedzi Błachowicza. Całe nagranie zawodnika KSW znajdziesz poniżej:

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.