KSW

Pudzianowski czy Khalidov? Marcin Najman typuje: „Są dwa możliwe warianty”

Już za kilka godzin w klatce KSW odbędzie się pojedynek legend. W main evencie dzisiejszej gali zobaczymy starcie Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

Głos przed walką zabrał Marcin Najman, który kilkanaście lat temu miał okazję zmierzyć z byłym strongmanem. Był pierwszym rywalem debiutującego w klatce Mariusza Pudzianowskiego, a ich pojedynek zapisał się na kartach historii polskiego MMA.

Najman typuje walkę Pudzianowski vs Khalidov

Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień. Zobaczymy aż 11 pojedynków, w tym dwa starcia mistrzowskie o tytuł kategorii koguciej oraz półciężkiej, jednak najwięcej kibiców czeka na walkę legend.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Hitowe starcie postanowił wytypować Marcin Najman, który zabrał głos i za pośrednictwem swoich social mediów wyjaśnił, że widzie dwa scenariusze na ten pojedynek.

Sprawdź!  Tomasz Drwal mocno o freak fightach! Nie zostawił suchej nitki na Najmanie

W pierwszym z nich Mamed idzie na wymiany i przegrywa, natomiast w drugim sprytnie wykorzystuje swoją szybkość, umęcza rywala i kończy go przed czasem:

Są dwa możliwe warianty. W pierwszym Mariusz Pudzianowski na samym początku trafi Mameda i go po prostu siłowo dojedzie. To mogłoby się wydarzyć, gdyby Mamed uwierzył, że może naprzeciw Pudziana stanąć i z nim wymieniać ciosami. To poniekąd zrobił Michał Materla i zapłacił za to olbrzymią cenę.

– Drugi wariant jest taki, że Mamed będzie o tym doskonale wiedział i będzie świetnie pracował na nogach. Zmęczy Pudziana i będzie zza dystansu zadawał ciosy pojedyncze. Gdy go już zmęczy, to go dojedzie. Takie warianty mogą się wydarzyć, czyli walka 50/50, kto lepiej rozegra swój plan taktyczny.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Już za samą rejestrację dostaniesz dodatkowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych zostanie ci przyznane za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Dyrektor sportowy KSW odpowiada Jóźwiakowi! "To krzywdzące i nieprawdziwe" [WIDEO]

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

-> Odbierz bonus i obstaw KSW 77

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.