KSW

(VIDEO) Mamed apeluje do właścicieli KSW w przerwanym wywiadzie! „To jest ujma, taka organizacja…”

Już dziś wieczorem o godzinie 19:00 rozpocznie się XTB KSW 77, którą zakończy pojedynek Khalidov vs. Pudzianowski. Po oficjalnej ceremonii ważenia zawodnicy spotkali się z dziennikarzami, a Mamedowi ostatnie pytanie zadał… Adam Soldaev!

Na starcie Pudziana z najbardziej rozpoznawalnym polskim fighterem czekają praktycznie wszyscy. To zdecydowanie dwie największe gwiazdy KSW, które stoczą ze sobą bój w main evencie gali, która zacznie się już dziś, 17 grudnia, o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać KSW 77? Transmisja na żywo dostępna będzie jedynie dla posiadaczy abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając poniżej!

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

-> Oglądaj walkę Pudzianowski vs. Khalidov! <-

Adam Soldaev przerywa wywiad Mameda!

Po wczorajszej ceremonii ważenia, na której poznaliśmy ogromną różnicę kilogramów pomiędzy Khalidovem i Pudzianem, zawodnicy spotkali się z przedstawicielami mediów… i nie tylko. Wywiad Mameda przerwał bowiem Adam Soldaev.

Sprawdź!  Jóźwiak zadrwił z walki Adamek vs Khalidov! "Strach pomyśleć co by było, jakby..."

Szósty fighter w rankingu kategorii piórkowej poruszył temat bonusów, jakie organizacja przyznaje za najlepsze występy.

Właśnie, nikt tego pytania nigdy nie zadaje… czy ktoś wie jaki jest bonus w KSW? Za walkę wieczoru, za nokaut… – zapytał dziennikarzy Khalidov.

Padły różne liczby, a urodzony w Czeczenii zawodnik skierował apel do Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

To jest ujma, naprawdę… taka organizacja, przyjaźnie się z Kawulem, koleguje się z Martinem. Podnieście bonusy dla tych chłopaków, którzy poświęcają swoje zdrowie, wychodzą, się biją, robią nokauty, dostają nokauty, czy robią walkę wieczoru, podnieście te bonusy i dajcie im motywację. 1000 euro jest! 1000 euro jest.

Kliknij w baner i oglądaj całą galę na żywo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.