UFC

Przypominamy sparing Jana Błachowicza z… Andrzejem Gołotą! (VIDEO)

Jan Błachowicz to jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. Jako jedyny wraz z Joanną Jędrzejczyk zdobył mistrzowski pas UFC. „Cieszyński Książę” już w najbliższą sobotę, 30 października na UFC 267 po raz drugi będzie bronił swojego trofeum. Rywalem Polaka będzie niebezpieczny Glover Teixeira, który z pewnością będzie obawiał się znakomitej stójki Błachowicza i prawdopodobnie swoją szansę na wygraną poszuka w parterze. Przed walką z Teixeirą postanowiliśmy przypomnieć Wam sparing naszego mistrza z legendą Andrzejem Gołotą! Gala UFC 267. Błachowicz – Teixeira. Gdzie oglądać? Transmisja w STS TV za darmo! Stream online

„Cieszyński Książę” pierwsze zawodowe starcie zaliczył 14 lat temu. Zawodnik po zwycięskim turnieju dołączył do KSW i przed długi czas swojej kariery był związany z tą organizacją. Ostatnią walkę dla Konfrontacji Sztuk Walki stoczył w 2013 roku. Błachowicz na gali KSW 22 zmierzył się z Goranem Relijiciem. Przygotowując się do obrony mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej miał okazję sparować z legendą polskiego boksu – Andrzejem Gołotą.

Gdybym się z nim zmierzył na zasadach bokserskich w jego najlepszych czasach i moich najlepszych czasach, to pewnie byłaby szybka piłka z jego strony. Stanąć w ringu z kimś takim to była wtedy dla mnie fajna przygoda. – tak wspomina tamten trening Jan Błachowicz.

Polak w nadchodzącej walce z Gloverem Teixeirą jest faworytem, jednak jego starcie z Brazylijczykiem może być jeszcze trudniejsze, niż ostatnia walka z Adesanyą. Teixeira ma bowiem ostatnią szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa, jest po serii 5 zwycięstw, a jego najmocniejsza broń to BJJ i wytrzymałość.

Sprawdź!  (VIDEO) Dan Hooker wygrywa przed czasem! Okopany rywal nie miał sił walczyć!

Pretendent wierzy w to, że jego umiejętności parterowe sprawią, że Polak będzie znacznie mniej pewny siebie w klatce. Teixeira zamierza to wykorzystać i znokautować lub poddać mistrza UFC.

„Cieszyński Książę” zadbał jednak o odpowiednie przygotowanie i trenował m.in. z legendą BJJ Braulio Estimą. Błachowicz przyznał, że nie obawia się parteru i jeśli będzie trzeba, sam przeniesie walkę do tej płaszczyzny.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Sparing Błachowicza z Gołotą

Gala UFC 267 na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.