UFC

Powrót McGregora zostanie odwołany?! Niepokojące wieści w sprawie UFC 303!

Niepokojące znaki zaczęły napływać zza Oceanu w sprawie powrotu Conora McGregora. Jego starcie z Michaelem Chandlerem stanęło pod dużym znakiem zapytania.

Po kilku latach w końcu doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia powrotu „The Notoriousa” do oktagonu. Pojedynek z Michaelem Chandlerem miał uświetnić galę UFC 303, do której dojdzie już za kilka tygodni, 29 czerwca.

Powrót McGregora odwołany?!

Walka McGregor vs. Chandler była „przyklepana” już od dawna już od ogłoszenia ich występu w programie The Ultimate Fighter. Liczne problemy sprawiły jednak, że przyszło nam sporo zaczekać na oficjalne wieści.

W ubiegłym tygodniu pojawił się trailer gali UFC 303, bardzo zresztą chwalony przez Internautów. Dodatkowo na kanale YouTube organizacji dodane zostały free fighty McGregor vs. Alvarez z premierowej gali w Nowym Jorku oraz McGregor vs. Diaz 2. W Irlandii miała też odbyć się specjalna konferencja prasowa, która została odwołana w dzień wydarzenia.

To oczywiście zaczęło tworzyć spekulacje, które napiętrzyły się w ostatnich godzinach. Na stronie ESPN wycofane zostały reklamy i wzmianki o gali UFC 303: McGregor vs. Chandler. Wspominane darmowe walki również nie są już dostępne na YouTube organizacji.

Sprawdź!  Gamrot odpowie na słowa Tsarukyana po UFC 299! Dojdzie do rewanżu?!

Swoimi informacjami w tej sprawie podzielił się też dziennikarz Ariel Helwani. Przekazał on na portalu X, że wszyscy liczą, iż do pojedynku ostatecznie dojdzie. UFC mimo wszystko miało jednak posłać delegować swoich ludzi do wybadania, kto byłby zainteresowany zastępstwem, bądź występem w zupełnie nowej walce wieczoru.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.