KSW

Oglądaj KSW 95 za 10 PLN! Zgarnij promocyjny kod PPV

W najbliższy weekend w Olsztynie odbędzie się gala KSW 95, na której zobaczymy aż dwa mistrzowskie starcia. Z tej okazji partner organizacji bukmacher Fortuna przygotował specjalną akcję, w której możecie otrzymać kod do Viaplay za jedyne 10 PLN!

Gala KSW 95 wyjątkowo odbędzie się w piątek 7 czerwca, a nie jak to ma tradycyjnie miejsce w sobotę. Dzięki temu weekend rozpoczniemy od niesamowitych emocji związanych ze sportami walki! Olsztyńskie wydarzenie zakończy starcie o pas mistrzowski kategorii koguciej. Jakub Wikłacz już po raz piąty zmierzy się z Sebastianem Przybyszem.

Przed nimi do kolejnej obrony tytułu przystąpi Phil De Fries. Brytyjczyk demoluje każdego kolejnego oponenta, którego stawia przed nim KSW. Tym razem jego oponentem będzie były fighter UFC, Augusto Sakai.

OGLĄDAJ KSW 95 ZA 10 PLN!

Promocja KSW 95 – oglądaj za 10 PLN!

Gala KSW 95 transmitowana będzie wyłącznie w Viaplay. Miesięczna cena subskrypcji to 55 zł, ale dzięki Fortunie możecie obejrzeć to wydarzenie za jedyne 10 PLN! Oferta jest limitowana – kto pierwszy ten lepszy. Jak otrzymać kod?

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 95 za minimum 10 zł i odbierz kod PPV!
Sprawdź!  Szpilka zapowiada następny pojedynek w klatce KSW! "Kolejną walkę stoczę..."

PAMIĘTAJ, że musi być to pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 95 na kuponie). Aby odebrać PPV musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość kodów jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.