KSW

Były zawodnik UFC zostanie mistrzem KSW? Sakai zapowiedział detronizację De Friesa!

Zaledwie 2 dni dzielą nas od kolejnego występu Phila De Friesa, który przystąpi do obrony pasa wagi ciężkiej. Rywalem Brytyjczyka będzie Augusto Sakai, który zapowiedział, że zostanie nowym championem KSW.

Brazylijczyk zadebiutuje na KSW 95 i od razu stanie przed szansą na zostanie mistrzem polskiej organizacji. Phil De Fries to rekordzista kategorii ciężkiej KSW, który pozostaje niepokonany od podpisania umowy w 2018 roku.

Augusto Sakai ma na koncie – podobnie jak Brytyjczyk – walki dla Bellatora i UFC. W największej federacji MMA na świecie Pokonywał on między innymi Andreia Arlovsskiego, czy Marcina Tyburę.

Promocja KSW 95 – oglądaj za 10 PLN!

Gala KSW 95 transmitowana będzie wyłącznie w Viaplay. Miesięczna cena subskrypcji to 55 zł, ale dzięki Fortunie możecie obejrzeć to wydarzenie za jedyne 10 PLN! Oferta jest limitowana – kto pierwszy ten lepszy. Jak otrzymać kod?

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 95 za minimum 10 zł i odbierz kod PPV!
Sprawdź!  Mateusz Gamrot o potencjalnej walce z Tonym Fergusonem: "Gdyby wpadła, to biorę go nawet i za miesiąc"

PAMIĘTAJ, że musi być to pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 95 na kuponie). Aby odebrać PPV musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość kodów jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Sakai chce zdetronizować De Friesa!

Augusto Sakai w rozmowie z oficjalną stroną KSW zaznaczył, że nie przejmuje się serią Phila De Friesa. Docenia jego mocne strony, ale w końcu każdy przegrywa:

– Passy są po to, by je przerywać. Chcę pokazać swój potencjał. Jestem gotów zakończyć ciąg sukcesów Phila. Dla mnie to będzie wielka walka. Widziałem pojedynki Phila. Wiem, że mam umiejętności, aby go pokonać. Jest bardzo dobrym grapplerem. Dobrze obala i kontroluje w parterze. Jest bardzo twardym zawodnikiem z długą passą zwycięstw.

Brazylijczyk jest świadomy tego, że to stójka jest jego najmocniejszą stroną. Sakai jest przekonany, że w piątkowy wieczór Waldemar Kasta będzie musiał wykrzyczeć dawno nie słyszane „and new KSW world heavyweight champion…”.

– Moją najmocniejszą stroną jest muay thai, kibice mogą spodziewać się fajerwerków. Codziennie trenuję z najlepszymi zawodnikami i trenerami na świecie. Daję z siebie 100 procent, aby wygrać najbliższą walkę. Moim celem jest dać z siebie wszystko w tej walce i zwyciężyć, by zdobyć serca polskich kibiców. To będzie dobra walka. Nie mogę się jej doczekać. KSW będzie miało nowego mistrza wagi ciężkiej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.