UFC

„Potrzebuję czegoś na rozgrzewkę” Kevin Holland chce walczyć z Krzysztofem Jotką

Kevin Holland nie jest obecnie w najlepszym etapie swojej kariery. Po fantastycznej serii pięciu zwycięstw w tym roku przyszły dwie porażki z rzędu. Amerykanin w wywiadzie dla „Helen Yee Sports” wyraził chęć walki z Krzysztofem Jotką (22-5).

Co ciekawe Jotko w przeszłości wyrażał chęć na taki pojedynek. Polak z Ultimate Fighting Championship jest związany już od 2013 roku. Od tego czasu stoczył już 14 pojedynków. W ubiegłym roku UFC on ESPN 8 pokonał na punkty Eryka Andersa (13-5). Świetną passę trzech wygranych przerwała porażka z Seanem Strickladem do której doszło na UFC Vegas 25. Polak na swoim Facebooku zdradził, że do klatki może powrócić już w sierpniu,

Kevin Holland trafił do amerykańskiej organizacji po pokonaniu Willa Santiago Jr (9-7) na gali z cyklu Dana White’s Contender Series. W ubiegłym roku stoczył aż 5 pojedynków. Na UFC 256 znokautował cenionego weterana Ronaldo Souzę (26-9). Na UFC Vegas 22 przegrał na punkty z Derekiem Brunsonem (22-7). niecałe trzy tygodnie później wystąpił na UFC ABC 2, gdzie musiał uznać wyższość Marvina Vettoriego (17-3-1).

Sprawdź!  Bonusy po gali UFC Vegas 24: Rywal Polaka bogatszy o 50.000 $.

Powiedzcie mojemu menadżerowi, żeby zestawił mi tę walkę z Jotko, abym skopał mu dupę bardziej niż Strickland – powiedział. – A poza tym i tak potrzebuję czegoś na rozgrzewkę.

powiedział Kevin Holland w wywiadzie dla „Helen Yee Sports”

„Krótkie wakacje bo na dłuższe nie zasłużyłem po tych wymiotach które pokazałem 2 tygodnie temu hahah
Już wróciłem do treningów i prawdopodobnie w sierpniu zobaczycie mnie znowu w Oktagonie !!! Pozdro”
napisał Krzysztof Jotko na Facebooku.

źródło:  „Helen Yee Sports”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *