Clout MMA

Potężne kopnięcia Sequento! Pokonuje Lizaka na Clout MMA 4 [WIDEO]

Za nami druga i ostatnia darmowa walka gali Clout MMA 4. Piotr Lizakowski zmierzył się z Przemysławem „Sequento” Skulski. Czy „Lizak” dopełnił prośby i skończył rywala dźwignią na nogę?

Karta walk dzisiejszej gali Clout MMA tradycyjnie elektryzowała wiele tysięcy fanów. W rozpisce nie zabrakło freakowych zestawień, jak Cios vs. Jóźwiak, czy Najman vs. Murański. Show rozpoczęło się od studia i dwóch darmowych walk. W jednej z nich doszło do konfrontacji, która rozgorzała na programach.

„Lizak” i „Sequento” od dawna podszczypywali się w mediach społecznościowych ze względu na związek z innym freakowym konfliktem – Pasternaka oraz Kwiecińskiego. Lizakowski podszczypywał obu panów sugerując im stosunki homoseksualne. To zakończyło się atakiem Skulskiego na jednym z programów i obietnicą „Lizaka”. Piotr zarzekł się, że trwale uszkodzi oponentowi nogę.

„Lizak” vs „Sequento” – Relacja

RUNDA 1

Sequento od razu agresywnie kopnął po „piątce”, a Lizak bardzo odczuł low kick. Skulski ofensywnie wchodzi w Lizakowskiego, choć były to pojedyncze ciosy. Piotr uciekał po klatce, co było nie po myśli rywala. Uporczywie okopywał nogę Przemka. Skulski zaczął wydłużać kombinacje, ale złapała go zadyszka. Ruszył Lizak, przy czym nadział się na cios w kontrze! Celny front „na schaby”, Sequento doskoczył jeszcze z mocnym prawym.

Sprawdź!  Jóźwiak uderza w federację Clout MMA: "Bezczelnie kłamią. Dobrze wiedzą, co zrobili"

RUNDA 2

Lizak od razu stopował Sequento frontami na korpus i ruszył po obalenie. Skulski wrócił na nogi, szukał potężnego prawego po przechwyceniu kopnięcia. Lizak trafił lewym prostym. Piotrek rozkręcił się z ofensywą bokserską, ale nie potrafił utrzymać Sequento na macie. Skulski stracił sporo tlenu, Lizak przyjął kolejne ciosy na gardę i sięgnął mocną kombinacją. Sequento otrzymał też wątpliwe kopnięcie na krocze, po którym długo „dochodził do siebie”.

RUNDA 3

Wypoczęty Sequento znów agresywnie posyła prawe cepy, Lizak odskakuje po kopnięciach. Piotrek kąsa prostym, Skulski znów stracił tlen. Sequento zaatakował kombinacją lewy-prawy, sprawluje przy próbie obalenia Lizaka. Piotrek zaczął trafiać i coraz bardziej rozbijać twarz Skulskiego.

Wynik walki: Sequento wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.