Clout MMA

Dominacja Rekordzisty! Deklasuje bezradnego rywala na Clout MMA 4 [WIDEO]

Za nami pierwsza walka gali Clout MMA 4. W klatce na zasadach MMA spotkali się Rafał „Boro” Borkowski oraz Wojciech „Rekordzista” Sobierajski.

Karta walk dzisiejszej gali Clout MMA tradycyjnie elektryzowała wiele tysięcy fanów. W rozpisce nie zabrakło freakowych zestawień, jak Cios vs. Jóźwiak, czy Najman vs. Murański. Show rozpoczęło się od studia i dwóch darmowych walk.

Pierwszą z nich było starcie „Rekordzisty” z „Borem”. Wojciech Sobierajski zasłynął pobijając kolejne rekordy i przekraczając ludzkie możliwości. Jego przeciwnikiem był Rafał Borkowski, który na 2. edycji wytrzymał starcie z 10. rywalami. „Rekordzista” miał przewagę warunków fizycznych, ale to jego oponent miał na koncie chociażby mistrzostwo Polski w MMA.

„Rekordzista” vs „Boro” – Relacja

RUNDA 1

Sobierajski zaczął od serii low kicków. Z czasem dołożył pięści i poluje na swój firmowy lewy sierp. „Boro” oprócz odpowiedzi low kickami praktycznie nie istnieje, a do tego „Rekordzista” z łatwością uciekł z próby obalenia. Łydka „Bora” jest już mocno zaczerwieniona, Sobierajski trafił kilkoma ciosami. Wojtek zaatakował jeszcze mocny podbródek i sierp na koniec rundy.

Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy z Wielkim Bu na Santa Clout! Znamy faworyta i zasady walki!

RUNDA 2

„Boro” aktywniej zaczął rundę, ale jego ciosy są dość elektryczne. Celny krzyżowy „Rekordzisty”. Sobierajski świetnie wszedł z akcją bokserską, coraz więcej ciosów doszło do szczęki rywala. Borkowski cały czas walczył na wstecznym, Sobierajski przejął pełną inicjatywę. Wojtek z łatwością uchylił się przed latającymi rękoma oponeta, a kolejne kopnięcie na łydkę porządnie naruszyło nogę „Bora”.

RUNDA 3

Sobierajski z dużą pewnością siebie zajął środek klatki i dał się wystrzelać rywalowi. „Boro” posłał obrotówkę na korpus, szukał ciosów na głowę i obalenia. Wojtek odskoczył i posłał kilka ciosów na głowę. Borkowski nie potrafił skrócić dystansu do zapasów, a gdy tylko próbował – oberwał mocnym ciosem „Rekordzisty”. Sobierajski przyspieszył w ostatniej minucie, uniknął kolejnego sprowadzenia, i punktował oponenta.

Wynik walki: Wojciech „Rekordzista” Sobierajski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.