Clout MMA

Labryga ostro odpowiada na wywiad Zadymy! „Niedługo to dla hajsu…”

Denis Labryga niespodziewanie uderzył w zawodnika federacji FAME. Mocno nie spodobała mu się to, że stanął w obronie „Popka” i Natana Marconia.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o kontrowersyjnym raperze, który tym razem przekroczył granicę. Za swoje zachowanie został mocno skrytykowany przez kibiców, a nawet wyrzucony z GROMDY, o czym w oświadczeniu dla fansportu.pl przekazał Mariusz Grabowski:

Labryga odpowiada Zadymie

Jak się jednak okazuje, są osoby, które stanęły w obronie „Popka”. Głos w sprawie zabrał Tomasz Gromadzki, który rozmawiał z kanałem TVreklama. Stwierdził on, że na rapera spadła zbyt duża krytyka, a zerwane współprace czy wyrzucenie z federacji są wystarczającą karą.

Broni również Natana Marconia, który w bardzo kontrowersyjny sposób atakuje innych freak fighterów, prowokując ich do konfrontacji. Co więcej, „Zadyma” przygotowuje go nawet do pojedynku z Piotrem Szeligą na FAME 20.

Postawa Gromadzkiego nie spodobała się reprezentantowi WCA. Denis Labryga na swoich social mediach zamieścił taki wpis skierowany w stronę „Zadymy”:

– By cię uj strzelił. Niedługo dla hajsu gó.no w papierze wp…dolisz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.