Clout MMA

Lizak zaatakowany w studio! Rywal dwukrotnie uderzył go w twarz [WIDEO]

W kolejnym programie Roast przed galą Clout MMA 4 udział wzięli „Lizak” i „Sequento”. Między panami już na samym starcie doszło do sporej awantury.

Konflikt między panami wynikł z innego sporu. Przemysław Skulski kojarzony jest bowiem z Alanem Kwiecińskim, zaś Piotr Lizakowski przyjaźni się z Michałem Pasternakiem. Oba duety często się podgryzają, a „Lizak” w niedawnych wywiadach sugerował, że „Alanik” i „Sequento” są w związku homoseksualnym.

Całą kartę walk Clout MMA 4, jak i starcie Piotra Lizakowskiego z „Sequento”, obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Piotr „Lizak” Lizakowski wygra walkę1.22Fortuna
Przemysław „Sequento” Skulski wygra walkę3.43Fortuna

Sequento zaatakował Lizaka przed Clout MMA 4

Wczorajszy program Roast przed galą Clout MMA 4 obfitował w wiele mocnych akcentów. Marcin Najman cały czas kłócił się z Adrianem Ciosem. „Lizak” z kolei z początku nie miał rywala dyskusji. „Sequento” wszedł do studia lekko spóźniony i witając się z Lizakowskim dwukrotnie uderzył go „z liścia. Piotr natychmiast odpowiedział mu ostrą wiązanką.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.