FAME MMA

Podsumowanie FAME 20! Kontrowersje, nokauty i turniej o 1,5 miliona złotych [WIDEO]

Minionego wieczoru odbyła się jubileuszowa gala Fame MMA 20, a już dziś czeka nas omówienie tego, co się na niej działo. Tym zajmą się doskonale znani redaktorzy kanału Fansportu TV.

Krakowska Tauron Arena w sobotę 10 lutego zapłonęła od mocy emocji, które dostarczyła gala Fame MMA 20. W klatce doszło do aż 14. starć, z czego kilkoro zawodników miało więcej niż jedną walkę do stoczenia. Tego wieczoru doszło bowiem do historycznego, 8-osobowego turnieju z dwoma milionami w stawce.

Udział w zawodach brali m. in. „Ferrari”, „Wiewiór”, Arek Tańcula, Adrian „Polak”, czy „Josef Bratan”. Nie brakowało zaskakujących rezultatów, a zdecydowanie największą niespodzianką był awans rapera z GM2L do wielkiego finału. Tam jednak po pełnym dystansie musiał uznać wyższość Maksymiliana Wiewiórki, który zgarnął 1,5 miliona.

Do organizacji powrócił też „Don Kasjo”, który po kilku latach przerwy ponownie spotkał się z „Boxdelem”. Tym razem Życiński zwyciężył w formule K-1. Wcześniejsze wypowiedzi Kasjusza mogą sugerować, że nie była to jego ostatnia walka w największej freakowej federacji.

Sprawdź!  Norman Parke i Popek otwarci na rewanż! "Ten pustogłowy skur***syn miał farta! Naprawię go, kur***a!"

LIVE po Fame MMA 20

O godzinie 18:00 na kanale Fansportu TV wystartował program LIVE z udziałem Michała Tuszyńskiego oraz Kacpra Mi. Panowie zajęli się podsumowaniem jubileuszowej gali Fame MMA 20. Możecie zadawać im swoje pytania w czacie – wystarczy wejść w poniższy odtwarzacz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.