FAME MMAKSW

Pudzianowski wyjaśnia, czy zawalczy w FAME! „Proponują mi rywali, którzy krzyczą pod moim adresem”

Mariusz Pudzianowski wziął udział w programie Hejt Park i w rozmowie z Mateuszem Borkiem zabrał głos w sprawie potencjalnego przejścia do federacji freakowej.

O byłym strongmanie w organizacji FAME mówi się od dłuższego czasu. Między innymi włodarze, w tym „Boxdel” i Wojtek Gola w wywiadach nie chcieli zdradzać zbyt wielu szczegółów, ale kibice mogli domyślić się, że trwają rozmowy z jednym z najpopularniejszych sportowców w kraju.

Pudzianowski o walce w organizacji freakowej

Ponownie głośno o tej sprawie zrobiło się, gdy Wojtek Gola udostępnił w sieci z Mariuszem Pudzianowskim. Padły podejrzenia, że być może spotkali się, by porozmawiać na temat potencjalnego transferu. Podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym zawodnik KSW wyjaśnił, że było to jedynie przypadkowe spotkanie.

Dodatkowo „Pudzilla” zdradził, że dostaje oferty walki z freak fighterami, którzy już wcześniej zaczepiali go w sieci. Prawdopodobnie FAME próbowało zestawić go m.in. z Piotrem Szeligą, gdyż w jednym z wywiadów sam Gola wspominał o takim starciu.

Na ten moment jednak były strongman nie zamierz rozstawać się z KSW, jednak nie wykluczone, że w kolejnych latach zdecyduje się na walkę freakową.

Sprawdź!  (VIDEO) Mamed Khalidov sparuje z byłym mistrzem KSW Aslambekiem Saidovem

Czy z FAME, czy z innych federacji jest sporo zapytań w Polsce i za granicą jest takich pytań sporo. Na chwilę obecną nawet się nie zastanawiam. Są akurat proponowani rywale, są to tacy zawodnicy, którzy krzyczą pod moim adresem dużo: „A ja to bym Mariusza to, to, czy tamto”.

Między innymi są to też ci zawodnicy, a na razie traktuję to troszeczkę z przymrużeniem oka. Oczywiście szanuję te federacje, wiadomo że akurat FAME czy inna ma swoich odbiorców i to tyle. Skoro chcą ludzie oglądać, to to dostają. Dla każdego jest miejsce.

Kursy bukmacherskie na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

Bukmacherzy skazują Pudzianowskiego na porażkę, gdyż jest mniej doświadczony oraz nie posiada takich umiejętności, jak jego rywal. Były strongman będzie miał jednak po swojej stronie przewagę kilogramów, gdyż będzie sporo cięższy od Materli.

W tym pojedynku może się wydarzyć dosłownie wszystko. Możemy zobaczyć ciężki nokaut, poddanie w wykonaniu „Cipao”, czy też decyzję sędziowską po mocnym trzyrundowym starciu.

Sprawdź!  Parnasse jako... Jacek Murański! Bartosiński podgrzewa atmosferę przed walką [WIDEO]

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 70

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.