GROMDA

Posiadówa przed GROMDA 16. Peja, Uszol i inni wspominają stare czasy [WIDEO]

Na kanale GROMDY pojawił się nowy materiał promujący najbliższą galę. Kolejne wydarzenie z walkami na gołe pięści w roli głównej odbędzie się już 1 marca.

Krwawy Piątek to dzień, na który czekają wszyscy kibice solidnej bitki. Najbliższy, czyli GROMDA 16, będzie miał miejsce już 1 marca, a czeka nas tego dnia naprawdę sporo emocji. Te zapewnią nowi debiutanci, a przede wszystkim doskonale znane twarze z poprzednich gal.

Do charakterystycznego ringu 4×4 m powrócą Sebastian „Scarface” Skiermański, Marcin „Wasyl” Wasilewski, Mariusz „Mario” Kruczek, czy Jakub „Joker” Szmajda. Swoje pierwsze kroki postawi za to „Kiwi”, czyli znany z zawodowego boksu Damian Kiwior.

GROMDA: Poznańska posiadówa

Wczoraj na YouTube’owym kanale GROMDA pojawił się kolejny materiał promujący najbliższe wydarzenie. W „Poznańskiej Posiadówie” udział wzięli doskonale znani z tego regionu: Peja, DJ Decks, Bandura, Uszol i Domino. Panowie wspominali dawne czasy i porównali je do tego, co dzieje się obecnie.

GROMDA 16 odbędzie się 1 marca w Pionkach. Limitowana ilość biletów dostępna na stronie eBilet.pl. Transmisja na żywo dostępna będzie jedynie w systemie Pay-Per-View.

Sprawdź!  Fantastyczne zwycięstwo "Brodacza"! Rozbija "Niedźwiedzia" po brutalnej 5-rundowej walce!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.