PRIME SHOW MMA

Po wypowiedzi Piotra Szeligi spada kurs na zwycięstwo „Stiflera” z potężnym „Bombardierem”

Jeszcze wczoraj kurs na zwycięstwo „Stiflera”, który już w sobotę na gali PRIME MMA 2 zmierzy się z potężnym „Bombardierem” wynosił aż 2.79. Po wypowiedzi zawodnika FAME MMA, Piotra Szeligi, który stwierdził, że Senegalczyk to „pic na wodę” i obstawił zwycięstwo Damiana „Stiflera” Zduńczyka kurs zaczął gwałtownie spadać.

„Stifler” podjął ciężkie wyzwanie i na PRIME MMA 2 zawalczy z około 50 kilogramów cięższym Ousmanem Serigne Dią. Zawodnik znany jest z walki z Mariuszem Pudzianowskim, do której doszło na gali KSW. Na hucznych zapowiedziach pojedynku z „Pudzianem” się zakończyło. Senegalczyk został ciężko znokautowany w 18 sekund, a gdy odzyskał świadomość to był w szoku, że to już koniec starcia.

Po walce z Pudzianowskim głos w sprawie „Bombardiera” zabrał m.in. Mamed Khalidov. Legenda KSW w rozmowie z portalem Sportowe Fakty krytycznie wypowiedziała się wówczas o debiutującym w KSW zawodniku.

Ktoś się zna na MMA, a ktoś się nie zna. Ja się znam na MMA i „Bombardier” dla mnie to nie jest zawodnik MMA. Nie wiem czego się spodziewali ludzie. To, że jest duży i jest mistrzem w zapasach…

Dodając kolejno, że ten przecież w ogóle nie umiał wyprowadzić ciosu prostego, podczas treningu z Arturem Szpilką.

Sprawdź!  Szeliga typuje walkę Alberto vs Tyburski na High League 5: "Ten pojedynek skończy się szybko na korzyść... "

No nie jest to zawodnik MMA. Jak człowiek na tarczę nie potrafi wyprowadzić ciosu prostego, to chyba jest coś nie tak. Nawet lepszą walkę dał ten, który wszedł w zastępstwie – Nikola (przyp. red. Milanović). Wszedł w zastępstwie bez przygotowania. Też nie umie boksować, ale coś tam próbował.

Wczoraj podczas Q&A kilka słów wypowiedział Piotr Szeliga, który nie daje żadnych szans „Bombardierowi”.

„Kto wygra? Bombardier czy Stifler? No kurwa! Przecież ten Bombardier to pic na wodę, fotomontaż. On nic nie potrafi. Moim zdaniem przed czasem wygra Stifler, a jak nie wygra, to on przegra sam ze sobą, z własną kondycją i wszystkim. Moim zdaniem Stifler to pewniaczek.”

Kilka godzin później fani zaczęli pytać Szeligę, skąd wie, że „Bombardier” nic nie potrafi. Zawodnik FAME MMA odpowiedział:

„Skąd wiem, że Bombardier nic nie potrafi? To ku*wa wszystko widać. Jak ktoś trenuje to wie, co jest pięć. On nic nie potrafi, niczego się nie nauczył. Przyleciał do Polski tylko po to, żeby zarobić pieniążki. W tych zapasach w piasku coś może robi, bo ma tej siły, tam są inne zasady, trzymasz się za gacie i się wywracasz. A tutaj bijesz. Mocno, ku*wa bijesz. Nawet trenowanie sportów walki nie gwarantuje Ci, że będziesz umiał się bić. Na to składa się wiele czynników, głównie psychicznych. Trzeba mieć psychę. Z tym Bombardierem, tak jak Wam mówię. Przyleciał zrobić show, napompowali go, mistrz sportów, przyleciał i z rękami na jajach wbiegł w Mariusza Pudzianowskiego, który już trenuje ponad 10 lat. Darujmy sobie takie pytania w moją stronę, skąd to wiem. Kur*wa, wiem jak się bije człowiek, który się nie umie bić, a wiem jak się bije człowiek, który się umie bić.”

Jeszcze wczoraj kurs na zwycięstwo „Stiflera” wynosił 2.79, a aktualnie wynosi już 2.49 i cały czas spada. Jak widać eksperci, jak i fani, którzy typują wydarzenie z pewnością wzięli do siebie słowa Piotra Szeligi i postanowili przypomnieć sobie umiejętności, jakimi dysponuje „Bombardier” – tym samym „Stifler” jest coraz mniejszym underdogiem.

Sprawdź!  Trener Okniński podsumował walkę syna: "Jako ojcu nie jest mi łatwo wychodzić do narożnika. Kosztuje mnie to bardzo dużo emocji"

Kurs zapewne mocno zmieni się po media treningu, do którego dojdzie w piątek. Na nim „Bombardier” pokaże to, czego nauczył się od czasu walki z Pudzianowskim.

Galę obstawisz tylko w Fortunie, rejestrując się tutaj otrzymasz na start 20 zł oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

Kursy bukmacherskie na walkę „Stifler” vs „Bombardier”

Galę Prime Show MMA obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Na karcie walk PRIME MMA 2 m.in. starcie Marcina Wrzoska z „Ochroniarzem z Tindera”, czy walka Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski! Emocji nie zabraknie.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.