High LeaguePRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” komentuje ostatnią aferę! Jest otwarty na walkę z Denisem: „Ustala sobie zasady do sytuacji. Albo się ich trzymasz, albo nie”

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie został zapytany o głośną aferę pomiędzy Denisem Załęckim i Piotrem Szeligą. Przyznał również, że jest otwarty na starcie z „Bad Boyem”.

Wspomniana awantura, do której doszło na gali FAME 16, odbiła się w sieci szerokim echem. Zarówno Denis, jak i „Szeli” opublikowali wiele wpisów oraz nagrania dotyczące całej sprawy. W konflikt włączył się nawet Mateusz Murański, który zaatakował Szeligę.

„Don Kasjo” otwarty na walkę z Denisem

Teraz o sprawę zapytany został Kasjusz Życiński. Już wcześniej pomiędzy freak fighterami doszło do mocnej wymiany zdań.

Denis to… Ja bym powiedział, że to jest ciekawy przypadek, bo jak go słuchasz, tych jego wywiadów, to tak tam bije głupotą, że aż uszy bolą. Ja się zastanawiam czy to jest spowodowane tym, że on w dzieciństwie omijał szkołę szerokim łukiem czy przez te sterydy – powiedział Kasjusz w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco.

Następnie przyznał, że jest otwarty na pojedynek – Jak chce, to zapraszam go teraz od razu po walce z „Popkiem”. Montujemy budkę telefoniczną, wchodzimy tak, żebym nie mógł uciekać. Żadnego limitu wagowego, żeby nie musiał rezygnować ze sterydów. Wchodzi i spuszczam z niego powietrze. Jak balonik wyfruwa.

Teraz w ostatniej rozmowie z TVreklama został najpierw zapytany o awanturę na gali FAME 16 i przyznał:

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo vs Nitro: "Jakbym miał takiego ojca, to bym się go wyrzekł. Tylko śpisz i siedzisz na komputerze. Jaki z ciebie pożytek?"

– Co to za afera? W kilku dorwali Szeligę, dostał kilka blach, takie normalne. Nic się tam nie stało. Denis jedynie sam się może zastanowić, czy on… Tak jak ktoś powiedział, on sobie ustala zasady do sytuacji. Albo się pewnych trzymasz zasad, albo nie. Nie interesuje mnie cała sytuacja. To ich sprawa. 

Następnie gdy został poruszony temat walki, potwierdził że jest otwarty na pojedynek na zasadach Denisa:

– No już przyjąłem te wszystkie jego warunki, żeby nie uciekać, małe rękawice. Raz mogę iść na te warunki, a potem nie chcę, żebyśmy gadali. Niech każdy idzie w swoją stronę. Ja mam co robić, jak widać, on też, ganiać na galach różnych ludzi. Mnie nie interesują jakieś takie… Tak, jak on to mówi. Nie będę dawał atencji.

Źródło: YouTube TVreklama

Sprawdź!  Don Kasjo mocno o walce Najman vs Murański: "El Tost nie ma charakteru. Dostanie w pi*** od każdego"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.