KSW

Po tej sytuacji Szpilka rzucił szkołę! Wspomina starcie z kibicami Cracovii

Artur Szpilka w najnowszym wywiadzie sięgnął pamięcią do czasów szkolnych i chuligańskich. Ze względu na kibicowskie powiązania niejednokrotnie kończył z poważnymi obrażeniami.

Dosłownie za 3 dni dojdzie do hitowego starcia w wadze ciężkiej. Podczas KSW 94 Artur Szpilka zmierzy się z byłym kickbokserem, Arkadiuszem Wrzoskiem. Kibice od dawna ostrzyli sobie zęby na tę potyczkę, do której wreszcie dojdzie w sobotę, 11 maja.

Promocja na KSW! Odbierz kod na DWIE gale

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!
Sprawdź!  Michał Materla o walce z Mamedem Khalidovem: "Doszliśmy do wniosku, że była niepotrzebna. Nie chodzi o wynik, tylko nasze relacje"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Szpilka wspomina historię ze szkoły

Artur Szpilka nigdy nie ukrywał związków z kibicami Wisły Kraków. Z tego też względu były pięściarz brał udział w bójkach, ale nie obeszło się też do starć kilku na jednego. Jedno z takowych miało miejsce już pierwszego dnia szkoły.

Wychodzę ze szkoły, a tam dwie dychy i to takich chłopaków. Nie uciekam, walę w zęby i uciekną… Trochę się przeliczyłem – powiedział „Szpila” w wywiadzie dla Klatka po klatce. – Nożem dostałem, ręce pozdzierane miałem. Leżałem na ziemi, ale trzymałem gardę, a oni siłą kopnięć mnie przesuwali, że miałem pozdzierane ręce, podbite oczy, dwa noże wbite. Wsiadłem do tramwaju, pojechałem do domu i powiedziałem, że pier… tę szkołę. To była pierwsza i ostatnia technikum.

Szpilka przyznał też, że nie spodziewał się takiej ilości kibiców Cracovii, którzy zafundowali mu powyższe obrażenia. Powróciwszy do domu „Szpila” stwierdził, że nie będzie kontynuował nauki i faktycznie zakończył ją na pierwszej klasie technikum.

Sprawdź!  Kasjusz Życiński o Arturze Szpilce po gali FAME 12: "Gość się zagubił. To jest kompleks Don Kasjo"

Zobacz wywiady przed XTB KSW 94:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.