KSW

Szpilka wspomina jeden z najgłupszych urazów: „Oni byli w trójkę, ja sam no i…”

Artur Szpilka to kopalnia historii i anegdot. Kolejnymi podzielił się w rozmowie z Arturem Mazurem przed XTB KSW 94, gdzie zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. „Szpila” opowiedział dziennikarzowi historię, jak raz uliczna bójka wyeliminowała go z bokserskiego pojedynku.

Po wielu miesiącach kibice MMA doczekają się w końcu hitowego starcia Wrzosek vs. Szpilka. Fighterzy kategorii ciężkiej zmierzą się w jednej z głównych walk gali XTB KSW 94, która odbędzie się już w tę sobotę 11 maja. Ciężko o bardziej elektryzujące zestawienie nie tylko w organizacji KSW, lecz także polskich sportach walki ogółem.

Arkadiusz Wrzosek od samego początku był ogromnym faworytem kibiców. Kickbokser mierzył się z większymi wyzwaniami niż Szpilka, któremu jednak nie można odebrać tego, że przetrwał trudne chwile, a następnie brutalnie skończył Mariusza Pudzianowskiego. Na kilka dni przed XTB KSW 94 doszło do potężnej zmiany kursów, która

Promocja na KSW 94: Odbierz kod na DWIE gale!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  "Bombardier" o swoim przygotowaniu kondycyjnym: "Jestem przyzwyczajony do długich walk. W Senegalu..."

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Szpilka udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi w Klatka po klatce, gdzie jak zawsze opowiedział sporo anegdot. Były pięściarz wspomniał pierwszy dzień szkoły, po którym porzucił edukację, a także zdradził historię najgłupszej kontuzji:

Miałem walczyć w boksie w Kanadzie. To była trzecia czy czwarta walka po wyjściu z więzienia. Pamiętam, pojechałem do Krakowa. Tam jeszcze trochę kibicowałem i był chłopak w smyczy AntyWisła i od słowa do słowa… Oni byli w trójkę, ja sam no i wtedy złamałem śródręcze. Trafiłem go w czoło, gdzieś płat czoła padł, a ja złamałem śródręcze.

Nie pojechałem do Kanady. Później były problemy z tą ręką. Dzisiaj już ich nie ma, ale wtedy to się ciągło, ciągło, ciągło… i to była jedna z najgłupszych rzeczy, bo wcześniej nie miałem żadnych problemów z dłonią. Głupota.

Zobacz wywiady przed XTB KSW 94:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.