FAME MMA

Piotr Szeliga w ostrych słowach odpowiada na wyzwanie Araba! „Aż mnie zmroziło z wkur**enia. Robisz cyrk z tragedii”

Piotr Szeliga w ostrych słowach odpowiedział na wpis, który wczoraj pojawił się na social mediach „Araba”. Freak fighter nie szczędził niecenzuralnych słów.

W ostatnich dniach Internet obiegła informacja, że „Szeli” miał odrzucić dwie propozycję walk na gali FAME. Pierwszy zdradził to Marcin Wrzosek, który przekazał, że rzucił wyzwanie Szelidze, jednak ten nie przyjął jego oferty.

Następnie głos zabrał „Arab”, który zaproponował starcie w formule Muay Thai, aby Szeliga nie musiał martwić się parterem. Raper, aby przekonać go do walki, poruszył temat Rafała Antończaka, trenera, który stracił przytomność w trakcie swojego starcia i trafił do szpitala.

36-latek zapadł w śpiączkę, a lekarze musieli walczyć o jego życie. „Arab” postawił Szeligę w trudnej sytuacji, gdyż zaznaczył, że starcie dla trenera, które mogłoby rozpromować zbiórki pieniędzy na jego leczenie, jest sprawą honorową.

@szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem, nie masz ani zapasów, ani parteru. Proponuję Ci więc w hołdzie dla naszego wspólnego trenera Rafała Antończaka starcie na zasadach Muay Thai. Taką walką przyczynimy się mocno do rozpromowania zbiórek na jego leczenie i oddamy hołd Trenerowi. Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić, bo walka dla Rafała jest sprawą honorową – napisał na social mediach „Arab”.

Sprawdź!  (VIDEO) Prezes FEN o konflikcie z Boxdelem: "Dostał przykaz od szefów, żeby mnie zaatakować, bo..."

Na odpowiedź Szeligi nie musieliśmy czekać długo. Freak fighter mocno zagotował się po wyzwaniu rapera i nie szczędził mu ostrych słów. Zdenerwowany „Szeli” wyjaśnił, że nie powinien w taki sposób namawiać go do walki.

– Słuchaj Arab. Aż mnie zmroziło z wk*rwienia, tak się nie robi… To trochę cios poniżej pasa stawiając mnie pod ścianą i pisząc o Honorze? w takiej sytuacji? Żonie @rafalantonczak też się to nie spodobało, widząc się z nią dziś zapytała, co ty odpi*rdalasz? A ty dzwoniłeś? Zapytać się co u trenera? Czy można jakoś pomóc? Ja jestem lojalny wobec swojego trenera i pomagam od samego początku i będę to robił do samego końca aż nie postawie go na nogi. A ty, chcesz na tragedii budować walkę?

– Piszesz „naszego trenera”? Znam historie twojej relacji z trenerem i pozwolisz, że z szacunku do niego nie będę o tym pisał… Przykre jest to, że w ten sposób chcesz mnie podejść i wjeżdżając mi na emocje, dotykając mój czuły punkt, czyli w tym wypadku „bliscy” wyzywasz mnie do walki, gdzie nadmienię, niedawno rozmawialiśmy o tym przez telefon i wyraźnie powiedziałem ci, że spoko możemy zawalczyć, ale za jakieś 2 moje walki, bo tak stwierdził mój sztab szkoleniowy, a słucham ich jak nikogo innego, bo to są ludzie, którzy chcą dla mnie dobrze i są mądrzejsi ode mnie. Wkładamy w szkolenie mnóstwo zaangażowania, czasu, pieniędzy i tu nie chodzi o kalkulowanie, bo ja tego nie robię, tylko o fakty.

– Na dobrą sprawę ja trenuje od 1,5 roku ty od 10 lat, i serio szczytem twoich ambicji jest wyjście ze mną? Szydząc publicznie? Heh dobre jeszcze ten Hołd… Jaki K * R W A Hołd ty chcesz składać? Pieniądze na rehabilitacje szykuj/organizuj, skoro chcesz być taki super, a nie jakieś Szopki odstawiaj. Bo już dużo pieniędzy zebraliśmy a potrzeba drugie tyle albo i więcej. Miesiąc w ośrodku rehabilitacyjnym to +\- 30.000zł. Trener żyje, dla twojej wiadomości napisze, że znaleźliśmy już dla niego ośrodek, w którym jest rehabilitowany i wyjdzie z tego musi!

– Ja i wszyscy, którzy uczestniczymy w tym, głęboko w to wierzymy. Wiec składanie hołdów zostawmy dla zmarłych ludzi. Rafał żyje. Co do walki, dostaniesz odpowiedź za kilka dni, i jak do niej wyjdę to na pewno nie dla IDE-i, o których piszesz, tylko z wkurwienia, że takie szopki odstawiasz, robiąc cyrk z Tragedii… Przykre to w chuj, i serio nie spodziewałem się tego po tobie…

Źródło: Facebook

Sprawdź!  "Moje zęby są droższe niż Twoja sztabka" - "Popek" przyjmuje wyzwanie Normana Parke'a

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.