Boks

(VIDEO) Artur Szpilka niczym Michał Materla! Wytatuował sobie całą szyję: „Dostałem wiele pytań, co tam jest napisane?”

Artur Szpilka za pośrednictwem social mediów pochwalił się nowym tatuażem, który tym razem zajął całą szyję. Pięściarz pomógł kibicom rozczytać napis.

Pierwszym z zawodowców, który zrobił sobie taki tatuaż, był Michał Materla. Fighter, który niedawno ponownie podpisał kontrakt z KSW i na początku przyszłego roku powróci do klatki, w marcu wytatuował sobie słowo „odwaga”.

Tym razem tatuaż w podobnym stylu znalazł się na szyi Artura Szpilki, którego nie widzieliśmy w akcji od maja tego roku, gdy został ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego. Co ciekawe, pięściarz nie śpieszy się z powrotem do ringu.

Na razie sprawdza się w roli trenera, a niedawno musiał przejść operację. Zaznaczył, że od niej zależy, czy ponownie zobaczymy go w walce. Wiele wskazuje jednak na to, że najbliższy pojedynek stoczy w nowej formule. Szpila podkreślał bowiem, że na 99% będzie to MMA.

Pięściarz za pośrednictwem social mediów pochwalił się nowym tatuażem i postanowił przy okazji odpowiedzieć na pytania kibiców.

Wiele osób nie mogło rozczytać, jakie słowo znalazło się na ciele zawodnika. Szpilka wyjaśnił, że jest to „wiara”, która w jego życiu odgrywa bardzo ważną rolę. Zarówno wiara w Boga, jak i wiara w samego siebie.

Sprawdź!  Artur Szpilka vs Sergiej Radczenko - Gdzie oglądać? Transmisja KSW 71. Jak i gdzie obejrzeć KSW 71 na żywo?

– Mój nowy tatuaż od @goorazz 😍🔥 wiele pytań dostałem co tam jest napisane ? Otóż jest to WIARA, która w moim życiu ma największe znaczenie 🙏🏻 Wiara w Boga , w samego siebie i we wszystko co robię 🙏🏻 w poniedziałek kończymy, ale będzie petarda już jest sztos straszny 😍🔥 @goorazz dziękuje za takiego kozaka i polecam Polakom z UK, bo Michal często jest w Anglii, wiec piszcie do niego jest największym kozakiem i zajmuje sie tylko napisami🔥👊🏻

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.