FAME MMA

(VIDEO) Alan ostro o Murańskich w zapowiedzi FAME 14: „Dwie łyse ci*y! Oczywiści o tym starym cepie mówię”

Do sieci właśnie trafiła kolejna zapowiedź nadchodzącej gali FAME 14. Alan nie przepuścił okazji i ponownie skierował ostre słowa w stronę rywala oraz jego ojca.

Już 14 maja Alan Kwieciński powróci do formuły MMA. Zmierzy się z Mateuszem Murańskim, z którym jest mocno skonfliktowany. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć między innymi na konferencji i podczas F2F, kiedy to „Alanikowi” kilkukrotnie puściły nerwy.

„Muran” znalazł sposób na sprowokowanie swojego rywala. Zaczął nazywać go konfidentem, a w odpowiedzi Kwieciński rzucił się na niego z pięściami. Murański był jednak przygotowany i wyprowadził cios, trafiając jako pierwszy.

Mocna zapowiedź FAME 14

Federacja opublikowała materiał zapowiadający nadchodzące pojedynki. Na nagraniu znalazły się urywki z treningów jednego i drugiego zawodnika. Mateusz Murański zapowiedział, że idzie po drugie KO po tym, jak ciężko znokautował „Mielonidasa”El konfidento, idę po ciebie. Alanik, idę po drugi nokaut w MMA z rządu.

Natomiast Kwieciński nie gryzł się w język. W ostrych słowach wypowiedział się o swoim przeciwniku i jego ojcu. Na nagraniu możemy usłyszeć, jak mówi o nich – Dwie łyse ci*y! To nie są piz*y, dwie takie łyse ci*y ogolone! Oczywiście o tym starym cepie mówię.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  Piotr Szeliga otwarty na pojedynek z Jackiem Murańskim. Proponuje walkę na gołe pięści: "Normalna walka jak w MMA, ale na gołe pięści"

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.