FAME MMA

Jak FAME zareagowało na walkę Adamka? Borek zdradził kulisy rozmów! [WIDEO]

Wielu kibiców mogło poczuć zaskoczenie po dzisiejszej informacji o walce Adamek vs Khalidov. Reprezentujący pięściarza Mateusz Borek ujawnił, jak wyglądała rozmowa z właścicielami organizacji FAME MMA, z którą kontrakt parafował „Góral”.

Choć w ostatnich dniach pojawiło się `wiele plotek na temat tego zestawienia, wielu wciąż niedowierzało, że do niego dojdzie. Odpowiedź poznaliśmy dziś: Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem, a do tego starcia dojdzie już 24 lutego na gali KSW Epic w Gliwicach.

Popularny „Góral” parę miesięcy wcześniej podpisał kontrakt z FAME MMA. Właściciele największej freakowej organizacji w Europie nie zamierzali jednak stawiać żadnego oporu przed tym, by mogło dojść do tego hitowego starcia. Kulisy rozmów ujawnił Mateusz Borek w rozmowie z Fansportu TV.

To nie jest tak, że podpisaliśmy papier i niezależnie od tego podpisaliśmy papier na walkę z Mamedem w KSW, tak nie robią dżentelmeni. Poprosiłem po ludzku właścicieli FAME: „Jeśli ma się to wydarzyć w polskim sporcie, to musi wydarzyć się teraz. A jeśli ma się wydarzyć teraz, to potrzebujemy zgody.” Przekaz był prosty: „Jesteśmy fanami polskiego sportu. Przez lata kibicowaliśmy Mamedowi, wstawaliśmy na walki Tomka i nie chcemy być tymi, którzy tę walkę zablokują”.

Zobacz też inne wywiady po ogłoszeniu walki:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.