UFC

Oleksiejczuk zdemolowany na UFC 299! Polak uduszony w minutę [WIDEO]

W karcie wstępnej gali UFC 299, która odbywała się w Miami, wystąpiło dwóch Polaków. Pierwszy do klatki wszedł Michał Oleksiejczuk, którego czekało starcie z Michelem Pereirą.

Popularny „Husarz” wychodził dziś do oktagonu na swoją 12. walkę w oktagonie. Dotychczas polski zawodnik 7-krotnie wygrywał, z czego aż 6. rywali kończył przed czasem. Oleksiejczuk w samej kategorii średniej stoczył 3 pojedynki, w których nokautował Sama Alveya i w ubiegłym roku Chidiego Njokuaniego.

Po drugiej stronie klatki znalazł się Michel Pereira. Brazylijczyk zasłynął z nieszablonowego stylu, którym niejednokrotnie zaskakiwał swoich oponentów. Salta na rywali na macie, okrężne kopnięcia na głowę po odbiciu z klatki to dla „Demolidora” chleb codzienny. Jak poradził sobie z Michałem Oleksiejczukiem?

OGLĄDAJ WALKĘ MATEUSZA GAMROTA NA ŻYWO TUTAJ!

UFC 299: Oleksiejczuk vs Pereira

RUNDA 1

Oleksiejczuk szybko oberwał kopnięciami na brzuch, sam szukał lewego sierpa. Kolejne ciosu Brazylijczyka dochodzą korpusu Polaka! Pereira wskoczył za plecy i zaciska duszenie zza pleców… Oleksiejczuk odpłynął!

Wynik walki: Michel Pereira wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.