PRIME SHOW MMA

Paweł Jóźwiak wściekły na Murańskiego! „Przekroczył wszelkie granice, wk***wił mnie na maksa”

Jak można było się spodziewać, Jacek Murański podgrzał atmosferę przed walką z Pawłem Jóźwiakiem na Prime Show MMA 5. Niektóre komentarze starego „Murana” mocno rozzłościły jednak prezesa FEN.

Kontrowersyjny freak fighter miał wziąć udział w turnieju High League, a wszyscy liczyli na to, że w końcu dojdzie do wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem. Niestety ze względu na problemy organizacji, musiał znaleźć nowego pracodawcę i dołączył do Prime Show MMA.

Tam zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem, który – jeśli będzie w stanie – później zmierzy się też z „Redem”. Murański w ostatnim wywiadzie zaczepił „Prezesa FEN”, ale okazało się, że padło też kilka słów na temat jego partnerki.

Paweł Jóźwiak wściekły na „Murana”!

W najnowszym materiale „Szalonego Reportera” po gali FEN 47 pojawił się też Jóźwiak. Prezes sportowej organizacji skomentował wycięty na jego prośbę fragment, w którym Jacek Murański na celownik obrał też partnerkę Pawła.

– To jest stary, obleśny dziad, który nie wie, co znaczy dystans do siebie. Przegiął, on se może mnie cisnąć i tak dalej, że idzie po moje 'tureckie zęby’. To jest dla mnie normalne, ja też mówiłem, że 'stary Fragles’, ale nie cisnąłem mu, nie przekroczyłem pewnych granic. Wręcz przeciwnie. Broniłem, kiedy na konferencji zaczął mówić o świętej pamięci Mateuszu, to sam zablokowałem ten…

Mówiłem: słuchajcie, szanujmy tych, których z nami nie ma. Nie przekracza się pewnych granic. A ten stary, obleśny dziad, bo inaczej go nie mogę nazwać, przekroczył wszelkie granice. Dlatego teraz będę jechał z nim do spodu.

Paweł Jóźwiak podkreślił, że w budowaniu odpowiedniej atmosfery przed walką należy zachować pewne ramy. „Prezes FEN” zaznaczył, że stary „Muran” rozzłościł go na tyle, że oberwie mu się przy bliższym spotkaniu.

Sprawdź!  Don Kasjo o sytuacji Prime MMA: "Próbujemy ten statek postawić na wodę. Chociaż on nie tonie, wszystko jest ok"

Jest show, ma swoje potrzeby, ale nie przekracza się pewnych granic. Rodziny się nie rusza, nie przekracza się pewnych granic jeśli chodzi o wyzwiska i tak dalej. Naruszył to, więc teraz będzie pełen rozp***dol i jadę z tą… do spodu.

– Po co mieszać w to kobiety? Przecież ja nigdy w życiu nie mówiłem złego słowa na jego żonę. Po prostu pokazał swoje prawdziwe oblicze, że jest zwykłym patusem, nie pasuje do mnie, nie umie robić show. Coraz bliżej walki jest, co raz bardziej jest obs*any, wie, że czeka go ciężki wp***dol po raz kolejny i się nie kontroluje i gada głupoty. Naprawdę mnie rozsierdził, wk***wił mnie na maksa.

Teraz niech się do mnie nie zbliża nawet na pół metra, bo dostanie liścia, k**wa, dziad stary…

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  "Ztrolowany" rozbija 40 kilogramów cięższego rywala! "Hecman" przegrywa na Prime Show MMA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.