FAME MMA

Pasternak przesadził? Alan nie wytrzymał! Jest wściekły na niedoszłego rywala [WIDEO]

Michał Pasternak przesadził? Jego niedoszły rywal jest wściekły i zapewnia, że dojdzie do mocnej konfrontacji twarzą w twarz.

Podczas FAME 20 „Wampir” miał zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim i wyjaśnić trwający od dawna konflikt. Niestety „Alanik” doznał kontuzji i zastąpi go Norman Parke. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów nadal jednak wbija szpilki we freak fightera.

W wywiadzie dla fansportu.pl poruszając temat afery z „Popkiem” nie przepuścił okazji, aby uderzyć w Alana i powiedział – Ja dowiedziałem się dzisiaj, jak „Popek” powiedział, że jest u Kwiecińskiej i potem powiedział, że będzie coś robił z psami – całą wypowiedź znajdziesz poniżej:

Te słowa mocno nie spodobały się Alanikowi. Zawodnik FAME, którego z powodu kontuzji czeka dłuższa przerwa, zapowiedział, że jeszcze w tym roku zamierza zmierzyć się z Pasternakiem, gdyż mają sobie sporo do wyjaśnienia.

Freak fighter jest naprawdę wściekły. W rozmowie z fansportu.pl puściły mu nerwy i oświadczył, że przy pierwszej okazji napluje „Wampirowi” w twarz, gdyż ten przesadził, wypowiadając takie słowa:

– Pasternak się wypowiadał. Powiedziałem, że napluję mu w r.j, za to, co powiedział, że „Popek” był u mnie, że ode mnie wyszedł z imprezy. Mówię o „Paście”, bo tak powiedział na wywiadzie. To jest zwykła pała do szczania. Powiedział, że „Popek” był u Kwiecińskiej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.