FAME MMA

Matrix rzuca wyzwanie Parke’owi i Pasternakowi! Chce walki 2vs2!

W ostatnim czasie zarówno Michał Pasternak, jak i Norman Parke wspominali głośno o walce 2 vs 2 przeciwko braciom Tyburskim. Wczoraj w sieci pojawiła się nowa propozycja, którą rzucił Michał „Matrix” Królik.

W ubiegłym tygodniu odbyła się gala FAME 20, podczas której Michał Pasternak zmierzył się z Normanem Parke w MMA. Choć Irlandczyk walczył zwykle w niższych kategoriach wagowych, zaskoczył szybkością i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Tuż po pojedynku „Stormin” podbił propozycję „Wampira” z programu Face 2 Face. Ich dwóch miałoby wystąpić w klatce przeciwko bliźniakom Tyburskim. Pasternak w ubiegłym roku rozbił Pawła w K-1, zaś Parke już od dawna nazywa „Tyboriego” „Wielką kobietą”.

Matrix proponuje walkę na FAME!

Grafika z takim zestawieniem pojawiła się wczoraj na Instagramie. Oprócz komentarzy Michała („Mocna historia”) i Normana („Dwie wielkie kobiety”) swoich kilka słów zamieścił też Michał Królik. Znany kick-bokser zaproponował mocno sportowe starcie:

Ja mam lepszą propozycję dla was. Ja z moim kolegą Pawłem Hadasiem na was dwóch. Ty Michał, z tego co wiem, miałeś już walkę z Pawłem i przegrałeś. Wydaje mi się że moja propozycja po dwóch jest zdecydowanie mocniejsza niż ta co wy zestawiacie i proponujecie – napisał „Matrix”.

Sprawdź!  Tańcula o dopingu w MMA: "Nawet w UFC lecą na bombie, tylko sztab ludzi wylicza, żeby to nie wyszło na badaniach"

Widzowie nie do końca zrozumieli słowa chorzowskiego kick-boksera, który niebawem zawalczy na XTB KSW Epic. Michał wyjaśnił, że Pasternak przegrał przez z Pawłem Hadasiem jeszcze za czasów walk amatorskich.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.